Hikayesi ve oynanışı iyi olan oyun tavsiyesi

yusufdmrc1616

Centipat
Evet, oyun bulamıyorum. Oynadığım oyunlara göre beğeneceğimi tahmin ettiğiniz oyunları önerirseniz sevinirim.
Oyun singleplayer odaklı olursa sevinirim :)
  • Tomb Raider (2013)
  • Metro 2033 Redux (şu an oynuyorum hafiften içine çekti oyun beni)
  • Assassin's Creed Odyssey (bu oyun beni manyak etti her gün 5-6 saat oynadım bir hafta da bitti)
  • Mafia 2.
  • Dishonored.
  • GTA serisi (klasik)
  • Witcher 3 (oynadım ama birkaç saat oynadım ve beni içine çekmedi. Belki biraz daha zaman versem oyunun delisi olurdum ama o birkaç saate katlanamadım)
  • Call of Duty MW serisi.
  • Dying Light.
  • My friend pedro.
  • Dark Souls Remastered.
  • Katana Zero.
  • Detroit Become Human.
  • Celeste.
  • Arma 3.

Aklıma gelenler bu kadar.

Hem ben burada oyun arayan insanlara kendi oynadıklarımı önermiş oldum. Sizde bana benim oynamadığım ve oynadığım oyunlardan yola çıkarak beğeneceğimi düşündüğünüz oyunları önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk tavsiye gözümde canlandı. Hareketli akan oyunları seviyorsun işleyiş ve hikaye hantal olmayacak. > Middle Earth: Shadow of war Definitive Edition + Türkçe yaması Apex ceviride.

Mutlaka denemelisin tam senlik.

Mutlaka bakacağım teşekkürler.
Mafia 1 remake.
Titanfall 2.
Rise of the Tomb Raider.

Mafia 1 Remake'i YouTube'dan izledim çok büyük spoiler yedim yoksa oynayacaktım.
Titanfall 2'yi çok fazla öneriyorlar yakında bakacağım.
Rise of the Tomb Raider'da Türkçe yama hata veriyordu iade etmiştim ama o zamanlar İngilizce bilmiyordum sanırım şimdi bakabilirim.
BioShock ınfinite. Oynanış eğlenceli, hikaye olarak daha iyisi hâlâ çıkmadı.

Hocam BioShock Infinite için serinin önceki oyunlarını oynamama gerek var mı?

Evet, oyun bulamıyorum. Oynadığım oyunlara göre beğeneceğimi tahmin ettiğiniz oyunları önerirseniz sevinirim.
Oyun singleplayer odaklı olursa sevinirim :)
  • Tomb Raider (2013)
  • Metro 2033 Redux (şu an oynuyorum hafiften içine çekti oyun beni)
  • Assassin's Creed Odyssey (bu oyun beni manyak etti her gün 5-6 saat oynadım bir hafta da bitti)
  • Mafia 2.
  • Dishonored.
  • GTA serisi (klasik)
  • Witcher 3 (oynadım ama birkaç saat oynadım ve beni içine çekmedi. Belki biraz daha zaman versem oyunun delisi olurdum ama o birkaç saate katlanamadım)
  • Call of Duty MW serisi.
  • Dying Light.
  • My friend pedro.
  • Dark Souls Remastered.
  • Katana Zero.
  • Detroit Become Human.
  • Celeste.
  • Arma 3.

Aklıma gelenler bu kadar.

Hem ben burada oyun arayan insanlara kendi oynadıklarımı önermiş oldum. Sizde bana benim oynamadığım ve oynadığım oyunlardan yola çıkarak beğeneceğimi düşündüğünüz oyunları önerirseniz sevinirim.
Sana göre değil ama bence subnautica yı denemelisin hikayesi kesinlikle seniçine çekecektir.

Geri
Yukarı