Hikvision SSD alınır mı?

ayberkt

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yakın bir zamanda SSD almayı düşünüyorum ve elimden geldiğince en ucuzunu almaya çalışıyorum.Hikvision 480GB SSD almayı düşünüyorum fakat forumda bazılarının kötü yorumlar yaptığını gördüm. Bilgisayarı çok yoracak işler yapmıyorum sadece oyun ve sosyal medya kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu alabilirsin, Patriot'tan daha iyidir.
Bu arada M.2 slotun varsa 500 liraya şu an CS3030 rakipsiz. Son açtığım konuya bakabilirsin, İncehesap üzerinden satılıyor.

Bunu alabilirsin, Patriot'tan daha iyidir.
Bu arada M.2 slotun varsa 500 liraya şu an CS3030 rakipsiz. Son açtığım konuya bakabilirsin, İncehesap üzerinden satılıyor.
Tavsiyeniz için teşekkürler hocam sandisk'e bakıcam, ayriyeten minimum 480 lazım maalesef.
Daha ucuza Patriot Brust var ve daha güvenilir.

Bu 450 TL iken hayır.
Hocalarım öncelikle teşekkürler tavsiyeleriniz için konuda belirtmeyi unutmuşum Hepsiburada'da 50TL indirim kodum olduğu için oradan almaya çalışıyorum sizce 50TL indirimi boşverip bunu almak daha mı mantıklı olur?

Hocalarım öncelikle teşekkürler tavsiyeleriniz için konuda belirtmeyi unutmuşum Hepsibuarada'da 50TL indirim kodum olduğu için oradan almaya çalışıyorum sizce 50TL indirimi boşverip bunu almak daha mı mantıklı olur?
Hepsiburada'da aynı ürün 740 TL'den satılıyor. N11'den almak daha mantıklı o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı