Gıda HIQ ürünlerinde %50 indirim

Sadece sporcu ürünleri mi bunlar ? yoksa standart bi vatandaşın takviye olarak alabileceği ürünler var mı?

Sadece sporcu ürünleri mi bunlar? Yoksa standart bir vatandaşın takviye olarak alabileceği ürünler var mı?

Spor yapmıyorsan bile alabileceğin ürünler şunlardır gainer, multi vitamin ve pirinçunu (multi vitamin için doktora danışmanda fayda var kullanmadan önce)

%50 indirim nerede, 2 ürün harici hepsi %10-15 indirim.

Ben anlayamadım. Story'de yazanlara göre hesapladım, ancak indirim uygulanan fiyat ile arada 50-60 lira fark var? Tatlandırıcıları 20 lira daha fazlaya koymuşlar misal.

Kodu da girdim, yine fark etmiyor. Story'de hesaplandığım fiyatın 55-60 lira üstünde çıkıyor. Tatlandırıcılara ve Pirinç Ununun üstüne 20-25 lira koyup satışa koymuşlar maalesef.

Kodu da girdim, yine fark etmiyor. Story'de hesaplandığım fiyatın 55-60 lira üstünde çıkıyor. Tatlandırıcılara ve Pirinç Ununun üstüne 20-25 lira koyup satışa koymuşlar maalesef.
Ben gördüğüm kadarıyla fiyatlar aynı.

Bi tek creatine düşünüyordum, onu da mysupplement alıp geçicem, fiyatlar iyi değil ve Almanya'da formüle edildi dışında bi olayı yok.

Hocam HIQ rice cream alınır mı? Ya da önerdiğiniz rice cream var mı?

Dostum protein oceon rice cream en çok tutulanıdır hem fiyatı da uygun, eğer illede istiyorsan tavsiye ederim.
Kalori almak için birebirdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…