Hitman 1 ile 2 bağlantılı mıdır?

Soirsko

Hectopat
Steam yaz indirimleri bitmeden birkaç tane daha oyun alacağım, bunların içinde Hitman 2 var. Ama ben şunu merak ediyorum, Hitman 1 ile Hitman 2 bağlantılı mı? Ona göre alacağım.

Hitman'de pek adam akıllı bir hikaye yok. 1 olarak neyi bahsettiğiniz de meçhul. Eski denebilecek Hitman 2: Silent Assassin adlı bir oyun var. Ondan sonra çıkan Hitman: Absolution var. Ondan sonra çıkan Hitman 2 var. Ardışık olduklarını söyleyemem ama benim oynadığım 3 oyunu var. Bu 3 oyun arasında belki de tek hikaye özelliği ajan 47. Hatta son oyun kendi içerisinde bile çok düzgün bir hikayeye sahip değil bence. Hangisine 2, hangisine 1 dediğinizi belirtin.

2016 ve 2018 yıllarında çıkandan bahsediyorsan evet hikaye 1. oyunun devamı zaten tek oyun olarak yükleniyor. Steam üzerinde Hitman 2 Gold 57 tl'ye satılıyor içinde 1. oyun da var. Yani Hitman 2 üzerinden 1. oyunu da oynuyorsun ayrıca expansion pass yani oyuna eklenecek olan Sniper maplari gibi içeriklere de sahip oluyorsun. Fiyatı kesinlikle çok uygun almanı tavsiye ederim.

en son çıkan hitman 1 ve 2 yeni grafikleri olan
fiyat sınırım 55.89
Teşekkür ederim batman collection,Metro redux bundle ve sniper elite 4 aldım Hitman yerine
Birdahaki sefere onu da alırım bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim

Son düzenleme:
Şimdi burada spoiler vermeyeyim ama şöyle söyleyeyim: Hitman 2016'nın sonunda hikayenin bir şeye bağlanması gerekiyor gibiydi. Eğer Hitman 2 devam oyunu değilse, ilk oyunun hikayesi havada kalır. Dolayısıyla imkanın varsa ikisini alman hikayenin bütünlüğü açısından daha faydalı olur. Fiyat hala geçerliyse @egenalbandit 'nın dediği paket uygun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı