Çözüldü Hive OS Doğrulama Kodu Görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hutame7

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Hive OS için üyelik açmaya çalışıyorum ama giriş yapmaya çalıştığımda doğrulama kodunun e-postası geliyor ama kod görünmüyor. Çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Spam veya junka düştüyse normal gelen iletilere taşı. O zaman engelli görsel varsa ortaya çıkabilir tabii sorun buysa.
Resimler yüklenmemiş, kısıtlı bir internet mi kullanıyorsunuz? Veya uyarı varsa güvenilir olarak işaretleyin ki tüm görseller gözüksün.

Spam veya junka düştüyse normal gelen iletilere taşı. O zaman engelli görsel varsa ortaya çıkabilir tabii sorun buysa.

Çözüm
Microsoft iyice zıvanadan çıktı. Bir G-mail hesabıyla kayıt olun.

Resimler yüklenmemiş, kısıtlı bir internet mi kullanıyorsunuz? Veya uyarı varsa güvenilir olarak işaretleyin ki tüm görseller gözüksün.

Güvenli görünüyora tıklamıştım. Hız değerlerim bu şekilde kısıtlı değil sanıyorum.

Hız değeri ile internet kısıtı çok farklı şeyler.

Neyse, siz görselleri yüklemeyi deneyin, sorunuz çözülecektir.

@BOTAN12 e-mail spam'a düşüyor. Siz sıpam değil olarak belirtseniz bile, Hive Os'tan gelen yeni iletileri tekrar spam'a düşürüyor.
G-mail'e geçmenizi öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…