Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw İçin Önceki Seriler İzlenmeli mi?

Cern99

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izlemek için önceki serileri bilmek gerekir mi? Doğrusunu söylemek gerekirse arabalar pek ilgimi çekmediği için ilk çıktığı zaman izlememe gerek yok mantığıyla izlememiştim. Yeni filmleri çıktıkça 1.'sinden başlamaya üşenmiştim. Ama Hobbs ve Shaw'ın fragmanına denk geldim ve bi hayli ilgimi çekti.

Bu film diğerlerinden ayrı olacak ama karakterleri tanımak için ve olası bir sürü göndermeyi anlamak için önceki filmler de izlenmeli bence. En azından 5. filmden itibaren izleyin. Bu filmin fragmanı ilginizi çektiyse, önceki filmleri de seversiniz zaten. Seri, son filmlerde zaten ''araba'' filmi olmaktan çıkıp, aksiyon, suç filmine dönüştü.

Bu film diğerlerinden ayrı olacak ama karakterleri tanımak için ve olası bir sürü göndermeyi anlamak için önceki filmler de izlenmeli bence. En azından 5. filmden itibaren izleyin. Bu filmin fragmanı ilginizi çektiyse, önceki filmleri de seversiniz zaten. Seri, son filmlerde zaten ''araba'' filmi olmaktan çıkıp, aksiyon, suç filmine dönüştü.
Anladım hocam teşekkürler. 5.den itibaren izleyecek vakit ve internetim yok ama 8.yi izleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı