Çözüldü Hizmet Ana bilgisayarında yüksek internet kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ömer ince

Hectopat
1678479580664.png

Bu nedir?

Çözüm

Dostum boş bir hizmet.
Kapatmak için Regedit'i açın.
Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\DoSvc ye girin ve start değerini 4 yapıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Bende kapalı.

Dostum boş bir hizmet.
Kapatmak için Regedit'i açın
Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\DoSvc ye girin ve start değerini 4 yapıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Bende kapalı.

Kullanımına filan da hiçbir etkisi olmaz merak etme. İşine yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Dostum boş bir hizmet.
Kapatmak için Regedit'i açın.

Bende kapalı.

Dostum boş bir hizmet.

Bende kapalı.

Kullanımına filan da hiçbir etkisi olmaz merak etme. İşine yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum boş bir hizmet.

Bende kapalı.

Kullanımına filanda hiçbir etkisi olmaz merak etme işine yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Hemen deneyeyim. Hiç kaçak işim de olmaz ama bir an virus falan girdi sandım ödüm koptu. Deniyorum hemen.

Bende de böyleydi deli etti. Kapatmaya çalıştım, Kaspersky yükledim taradım ne halt olduğunu bir türlü anlayamadım. Virüs falanda yok. Ne Update var ne bir şey. Saçma sapan bir olay. Teslim iyileştirmeyide kapattım. Hala devam ediyordu. Ağ sıfırlamada işe yaramadı. Bilgisayarı 2-3 kere yeniden başlatınca duruverdi.

Bende de böyleydi deli etti. Kapatmaya çalıştım, Kaspersky yükledim taradım ne halt olduğunu bir türlü anlayamadım. Virüs falanda yok. Ne Update var ne bir şey. Saçma sapan bir olay. Teslim iyileştirmeyide kapattım. Hala devam ediyordu. Ağ sıfırlamada işe yaramadı. Bilgisayarı 2-3 kere yeniden başlatınca duruverdi.
Galiba güncelleme gönderme olayı bitince yok oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı