HM470 Laptop ReSize BAR Desteği

xbea

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocam ben dizüstü bilgisayar kullanıyorum da anakartım HM470 yukarıda ise H470 var. Acaba benim anakart ve işlemcim de (İntel Core İ7 10870H) destekler mi? Desteklemiyorsa ileride bir destek gelme ihtimali var mı? Son olarak da RTX 2000 serisi kartlara da bu re-bar desteği gelir mi? Bende RTX 2060 var. Şimdiden teşekkürler.

Hocam gelse bile anakart da desteklemesi gerek
Mobilde olmaz.

Hocam gelse bile anakart’da desteklemesi gerek
Mobilde olmaz.
Hocam sonuçta H470 anakartının mobil versiyonu HM470 değil mi? Yani oradaki "M" harfi bunu temsil ediyor. Neden anakart desteklemesin ki?

RTX 2000 serisi için daha kesin bir bilgi yok. Şuan için çoğu kullanıcı aynı soruyu soruyor.

H470M destekliyor olması lazım, BIOS üzerinde "RE-BAR" diye bir kısım varsa eğer mutlaka destekliyordur.

RTX 2000 serisi için daha kesin bir bilgi yok. Şuan için çoğu kullanıcı aynı soruyu soruyor.

H470M destekliyor olması lazım, BIOS üzerinde "RE-BAR" diye bir kısım varsa eğer mutlaka destekliyordur.
Anladım hocam. Bugün BİOS'a girebilirsem bakacağım. İlginiz için teşekkürler.

Hocam yanlış bilmiyorsam Intel mobil çipsetler de kısmadığını bırakmıyor, RE-BAR getireceklerini pek zannetmiyorum.
Hocam düşük modellerde evet kısıtlıyor. Ancak yüksek modellerde kısıtlamıyor diye biliyorum.

Hocam ReSize BAR desteğini yapabildiniz mi bilgisayarınızda?

Hocam ReSize BAR desteğini yapabildiniz mi bilgisayarınızda?
Yok hocam yapamadım, zaten bu haberden sonra da böyle bir gelişme yaşanmadı maalesef ki yaşandıysa da ben forumda 3 aydır belki 4 aydır yokum bilmiyorum. Siz de bir gelişme duyarsanız beni bilgilendirirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…