Hogwarts Legacy alınır mı?

Olmaması lazım. Oyun zaten ucuz bir fiyata sahip değil, üstüne oyunun ön siparişe açıldığı zamandaki dolar kuru ile şu andaki dolar kuru arasında adamakıllı fark yok. Elden Ring alın bence ilk.
hocam Legacy taze hype durumdayken onu almak istiyor canım :D

Tabii ki öyle hocam da Elden Ring'in de fiyatının artmasından korkuyorum DS oyunlarının fiyatı artınca. Birini bugün birini haftaya maaştan sonra almayı düşünüyorum hangisine öncelik vereceğimi bilemedim

Elden Ring alın ilk çünkü fiyatının sabit kalma ihtimali yok. 7 senelik Dark Souls 3 900 TL, Elden Ring'in fiyatını düşünmek istemiyorum bile.

Tabii ki öyle hocam da Elden Ring'in de fiyatının artmasından korkuyorum DS oyunlarının fiyatı artınca. Birini bugün birini haftaya maaştan sonra almayı düşünüyorum hangisine öncelik vereceğimi bilemedim.

Çok acele etmeyin artması zor ama illa hemen alacağım diyorsanız bence Elden Ring alın Hogwarts Legacy daha yeni çıkacak hemen zam yapamazlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartımın 1660, işlemcimin ise Ryzen 5 2600 olduğunu baz alarak oyunu alacağım o halde. Güzel bir grafik ayarı çeker, düzgün FPS alana kadar test eder daha sonrasında oyuna başlarım. Hepinize teşekkür ederim.

Elden Ring alın ilk çünkü fiyatının sabit kalma ihtimali yok. 7 senelik Dark Souls 3 900 TL, Elden Ring'in fiyatını düşünmek istemiyorum bile.
Çok acele etmeyin artması zor ama illa hemen alacağım diyorsanız bence Elden Ring alın Hogwarts Legacy daha yeni çıkacak hemen zam yapamazlar.
işi sağlama almak için ilk Elden Ring mantıklı duruyor.

FPS optimizasyonu maalesef kötü. Düşük ve orta ayarları karıştırıp FSR 2.0 ile oynayınca 50-70 FPS arası gidip geliyorum. Ani çatışmalarda veyahut Hogwarts'da bazen FPS 20-30'a kadar düşebiliyor. Bunlar dışında çok sorunum yok. Oyun mükemmel ilerliyor. 10 saatlik deneyim sonucunda 2 kez bug ile karşılaştım 2sinde de oyundan attı ancak tekrar girince aynı yerden devam edebildim, bu yönden iyiydi. Alacaklara tavsiyem, biraz patch beklemeniz yönünde. Ciddi manada FPS sorunları var. Eğer 30 serisinde RTX 3070 üstü bir ekran kartınız yoksa, 20 serisinde ise 2070S üstü bir ekran kartınız yoksa beklemenizde fayda var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı