Hogwarts Legacy alınır mı?

fskg2412

Centipat
RAM
16
Ekran kartı
RX 6600
Anakart
Gigabyte B450M S2H V2
İşlemci
Ryzen 5 3600
Merhaba dostlar, Harry Potter hayranı değilim hatta Harry Potter'in ilk filimini izleyip bitiremeden salmıştım izlediğim ortamdan dolayı çok da anlamamıştım filmi tekrardan izlemeyi düşündüm fakat hep erteledim yani kısaca film hakkında çok şey bilmiyorum fakat Hogwarts Legacy Harry Potter evrenine hakim olmamama rağmen fragmanı veya oynanış videolarını izleyince oyunu oynama isteğim arttı sizce bu oyun alınır mı? Oyunu oynayanlar tavsiye eder misiniz dostlar?

İlk basta o dünyayla ilgin varsa alınması gereken bir oyun gibi gelmişti bana sonradan fikrim değiştim mesela benim Harry Potter evreni ile gram alakam yok ve ilgim de yok zaten. Ama oyun çok iyi düşse alır oynarım ama 700 TL vermem sana kalmış. Tabii ilgisi olan daha çok zevk alacaktır.

Şu an alınmaz, teknik açıdan rezalet durumda. En sağlam sistemlerde bile sorunsuz çalışmıyor.

Verdiğim parayı hak etmedi. Güya 30 saatte ancak ana hikaye bitecekti. Bir ton yan görev yapmama rağmen oyun sürem 17 saat olmuş. Oyun bitti, daha da açıp yüzüne bakmam. Oyunun güzel olan kısımları açık dünyası ve savaş mekanikleriyken, kötü olan kısımları ise dünyanın hiç canlı olmaması, ana hikaye ve yan hikayelerin çok kötü olması.

Bence o paraya alınmaz. İndirim bekleyin.

Ben oyunu aldım 20 saate yakın oynadım. Oyunun artı yönleri atmosferi aşırı güzel keyifli bir oynanışa sahip ve Harry Potter seviyorsan seni oraya çekiyor. Eksi yönleri olarak PC portunun berbat olması okulda yaptığın yan etkinliklerin ve bulmacaların çoğunun boş olması seçimlerin hikayeye çok bir katkısı olmayışı.

Geri
Yukarı