Hogwarts Legacy oyun içi ekran görüntüleri

Süpürgeyi açtım sonunda.
4.png

533.png

322.png

335.png

32.png

O zaman oyuna para da vermeye gerek yok. 🤣

Ne alaka tamam oyunu sorunsuz yapmalarını herkes istiyor ama oyun piyasası linear düz bir grafiğe sahip değil. Çeşit çeşit ekran kartları, çeşit çeşit oyun motoru ve konsollar var. Gerekli testleri ve doğabilecek hataları tahmin etmek kimse yapamaz.

Ek olarak bu koydukları koruma sistemi de oyunu performans açısından etkiliyor. Ve korsan piyasasının negatif etkisini yaşıyoruz.

Ne alaka tamam oyunu sorunsuz yapmalarını herkes istiyor ama oyun piyasası linear düz bir grafiğe sahip değil. Çeşit çeşit ekran kartları, çeşit çeşit oyun motoru ve konsollar var. Gerekli testleri ve doğabilecek hataları tahmin etmek kimse yapamaz.

Ek olarak bu koydukları koruma sistemi de oyunu performans açısından etkiliyor. Ve korsan piyasasının negatif etkisini yaşıyoruz.
Koruma sisteminin performans etki ettiğini de ilk kez duydum. Onu geçtim bence bu adamlar bu oyunu önce playstationa yapmışlar sonra yapımcılardan biri çıkıp demişki beyler steam diye bir platform var bilgisayarda oyun oynatıyormuş orayada çıkartsak mı. Sonra çıkartmışlar. :D

Koruma sisteminin performans etki ettiğini de ilk kez duydum. Onu geçtim bence bu adamlar bu oyunu önce PlayStation'a yapmışlar sonra yapımcılardan biri çıkıp demişki Steam diye bir platform var bilgisayarda oyun oynatıyormuş orayada çıkartsak mı? Sonra çıkartmışlar. :D

Hogwarts Legacy korsan vs orijinal testini inceledim galiba 20FPS fark vardı. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ama Denuvo korumasının performans kaybına yol açabilme ihtimalinin olduğunu duymuşsunuzdur diye düşünüyorum...

Geri
Yukarı