Çözüldü Hogwarts Legacy Türkçe yamayı silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hamc

Decapat
Oyuna makine çeviri olan yamadan indirdim. Sonra Anonymous Çeviri'den üyelik alınca onu kurdum fakat hala eski kurduğum yama var. Anonymous Çeviri yamasını kaldırınca dahi var. Dosya doğrulama yaptım işe yaramadı. İlk kurduğum yamayı nasıl kaldırırım?

Çözüm
Tamamdır çözdüm. 'Steam\steamapps\common\Hogwarts Legacy\Phoenix\ Contect\Paks\pakchunk0-WindowsNoEditor_P.pak' buradaki dosyayı silmek içi çözdü.
O yamadaki dosyaları arat oyun dosyalarında bulduklarını sil onar sonra düzelmiş olur.

Otomatik kurulum olduğundan hangi dosya olduğunu bilemiyorum.

Anladım hocam kurma yerinde kaldırma da olması lazım anonymous da vardı sanki öyle bir özellik en kötü ihtimalle silip yüklemeniz gerek.

Hocam yamaları tam bilmiyorum çok fazla hikaye oyunu oynamadığımdan.

Anladım hocam kurma yerinde kaldırma da olması lazım anonymous da vardı sanki öyle bir özellik en kötü ihtimalle silip yüklemeniz gerek.

Hocam yamaları tam bilmiyorum çok fazla hikaye oyunu oynamadığımdan.
Anonymous'ta kaldırma var fakat asıl kaldırmak istediğim yamada kaldırma seçeneği yok. Yine de teşekkürler.

Anonymous'ta kaldırma var fakat asıl kaldırmak istediğim yamada kaldırma seçeneği yok. Yine de teşekkürler.

Önemli değil internette araştırırsan belki bulabilirsin PC de olmadığımdan yardımcı olamayacağım kusura bakma.

Tamamdır çözdüm. 'Steam\steamapps\common\Hogwarts Legacy\Phoenix\ Contect\Paks\pakchunk0-WindowsNoEditor_P.pak' buradaki dosyayı silmek içi çözdü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı