HOI 4 fare başka yere basıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Nejat İşler

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda ayarlarda ayar değiştireceğim veya oyun da bir yere basacağım ama basamıyorum. Başka yere basıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Oyunun dosyalarını doğruladım ama çözülmedi.

Paradox Interactive dosyasını silmeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa oyunu silip yükleyin. İlk kez görüyorum böyle bir sorun. Normalde sorunların %90'ı bahsettiğim dosyayı silince düzeliyor. Deneyin bakalım olacak mı. Öncesinde tabi önemli saveleriniz varsa yedekleyin.

Oyunda ayarlarda ayar değiştireceğim veya oyun da bir yere basacağım ama basamıyorum. Başka yere basıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Oyunun dosyalarını doğruladım ama çözülmedi.
O tür oyunlarda olabilen durum Age of Civizilation da da oluyor benzer şeyler çözüm yok diye biliyorum varsa bana da söyleyin. AOC de de harita kayması oluyor.

Dostum bende aynı sorunu yaşadım. Launcherdaki grafik ayarlarından V-Sync'i kapat düzeliyor. Biraz geç oldu ama .

Yeni konular

Geri
Yukarı