Çözüldü HOI4 bayraklar gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Dostlar selam. Başlıktaki gibi oyuna girdiğimde hiç bir ülkenin bayrağı gözükmüyor. Oyunum orijinal. Sürümü ise 1.10.8'e indirip oynuyorum. Mod olarak sadece "FPS MAP" modu açık.

Dosya Ekleri

• 20220307110239_1.jpg
    20220307110239_1.jpg
    183,1 KB · Görüntüleme: 188
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Bu Sorun bende de vardı Ve çözdüm HOI 4 Launcher'in ayarlarına giriyoruz orada Renderer diye bir ayar var onu DirectX 11 yerine OpenGL yapıyoruz ve sorun çözülüyor.

Umarım sorununuzu çözebilmişimdir.

Muhtemelen indirme yapacak ve düzelecek.
İndirmeyle alakası yok, Ayarlardan Directx yerine OpenGl Seçilince düzeliyor.

Son düzenleme:
Merhaba, bu sorun bende de vardı ve çözdüm HOI 4 Launcher'in ayarlarına giriyoruz orada renderer diye bir ayar var onu DirectX 11 yerine OpenGL yapıyoruz ve sorun çözülüyor.

İndirmeyle alakası yok, ayarlardan DirectX yerine OpenGL seçilince düzeliyor.

Evet dediğiniz gibi dosyalarla alakalı değil ekran kartınız DirectX desteklemiyorsa OpenGL'e almanız gerekiyor yani sizin dediğiniz doğru çözüm.

Daha detaylı anlatır mısınız launcher ayarlarına nasıl girebiliriz

Merhaba, Bu Sorun bende de vardı Ve çözdüm HOI 4 Launcher'in ayarlarına giriyoruz orada Renderer diye bir ayar var onu DirectX 11 yerine OpenGL yapıyoruz ve sorun çözülüyor.

İndirmeyle alakası yok, Ayarlardan Directx yerine OpenGl Seçilinc

İndirmeyle alakası yok, Ayarlardan Directx yerine OpenGl Seçilince düzeliyor.
Daha detaylı anlatır mısınız launcher ayarlarına nasıl girebiliriz bendede siyah harita sorunu varda

Yeni konular

Geri
Yukarı