HOI4 benzeri oyun önerisi

chavos1923

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bu aşağıda belirttiğim oyunlar ve bazı oynamadığım oyunlara sahibim. Uzun zamandır oyun oynarken zevk almıyorum, zamanında HOI4 oynarken zevk alıyordum ve yaklaşık 1.2K saatimi verdim. Bana böyle oyunlar önerir misiniz? Max 60-70 GB olacak şekilde.

qew123.png
qwe.png
qew123123.png

Böyle oyunlar derken zamanımı harcayabileceğim oyunlar demek istedim

Son düzenleme:
Hocam HOI4 gibi değil fakat sıra tabanlı strateji oyunlarının en iyi temsilcisi (hikayesiz olanlardan) CIV5 var daha da gelişmişi CIV6 var.

hoi4 gibi istemiyorum ztn oyun önerisi diye başlık açmıştım fakat otomatik değişmiş hoi4 derken demek istediğim hoi4 gibi 1k saat oynayabileceğim bir oyun istiyorum

HOI4 gibi istemiyorum zaten oyun önerisi diye başlık açmıştım fakat otomatik değişmiş HOI4 derken demek istediğim HOI4 gibi 1K saat oynayabileceğim bir oyun istiyorum.

Ooooo hocam o zaman oyun önerisi bol bol vereyim: Skyrim ve oblivion var hikayede kaybolmak için, Fallout oyunları var 3, New Vegas ve 4 bence hala oynanır, Warband ve Bannerlord oynanır, Epic Games'in yakında verdiği oyunlardan outer worlds var, Fallout 3'te verilmişti zaten, hocam belki 1000 saat etmez bunlar fakat hepsini bir 100 saat oynarsın bence hikayeli olanları hızlı bitirmeye çalışmazsan eğer, bir de son olarak Dying Light 1 ve 2 öneririm yine hikayeli.

biraz daha fiyat olarak uygun oyunlar önerebilirmisin 15dolar ve altı warband aktif olarak oynuyorum bannerlord da yakında almayı düşünüyorum

Biraz daha fiyat olarak uygun oyunlar önerebilir misin 15dolar ve altı Warband aktif olarak oynuyorum Bannerlord da yakında almayı düşünüyorum.

Hocam bahsettiğim oyunlardan Fallout 3, Fallout New Vegas ve Civilization 6 Epic Games'te beleşe verildi fakat almadıysanız indirimlerde Fallout 3 65 TL, Fallout New Vegas 45 olması lazım DLC'li halini hatırlamıyorum, CIV6 da yine kuponla almıştım ben. Bu fiyatlara iniyorlar Dying Light 1 Definitive Edition +Dying Light 2 180 TL oluyordu yine Epic'te öyle bir paket vardı, Skyrim'de yine 69 TL'ye iniyordu almıştım,

HOI4'te gördüğüm kadarıyla yalnızca 1 başarım kazanmışsınız. Iron Man modda tüm dünyayı fethedene kadar bırakmayın HOI4 gibi tat almak istiyorsanız ve modlardan falanda sıkılmışsanız en iyi yollardan birisiydi.

2500 saat Hoi4 oynamış biri olarak size kesinlikle tavsiyem Crusader Kings 3’e ağırlık vermeniz yönünde. Açıkçası beni çok sarmıştı.

IMG_2499.jpeg

İlaveten hali hazırda Warband’a sahipmişsiniz ve Bannerlord’u da almayı düşünüyormuşsunuz. Bannerlord’u kesinlikle keyifle oynayabilirsiniz. Zira oyunu ilk çıktığı dönemden beri oynuyorum ve gerçekten kendisine bağımlı hale getiriyor.

IMG_2498.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı