Çözüldü HOI4 "Failed to Connect" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EZMAN01

Hectopat
Yer
Evim
Daha fazla  
Hearts of Iron 4 aldım, multiplayer gireyim dedim başlıktaki hatayı verdi. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Birçok nedeni olabilir. Başlıca nedenler, sunucu hostuyla sizin aynı modu kullanmamanız, hotjoin özelliğinin kapalı olması, anlık olarak sunucularda yaşanan sorun. Genelde ilk 2 ihtimal gerçekleşiyor. Girmek istediğiniz sunucuyla aynı moda sahip olduğunuza emin olun.
İnternet bağlatınız ile ilgili bir problem yoksa oyunun internet erişim iznini kontrol edin eğer yine bir sonuç alamazsanız ping değerleriniz ile alakalı olabilir.

Birçok nedeni olabilir. Başlıca nedenler, sunucu hostuyla sizin aynı modu kullanmamanız, hotjoin özelliğinin kapalı olması, anlık olarak sunucularda yaşanan sorun. Genelde ilk 2 ihtimal gerçekleşiyor. Girmek istediğiniz sunucuyla aynı moda sahip olduğunuza emin olun.

Çözüm
Sunucunun mod kısmında Road To 56 yazıyor bende onu kullanıyorum fakat girmiyor.
Peki DLC'ler etkiler mi?

Son düzenleme:
DLC'ler etkilemiyor. Ben oynamıştım. Hotjoin özelliği kapalıdır o zaman sunucuda. Başka bir sunucuda deneyin.

Aynı versiyon olması da gerekir evet. Versiyonlarınız da aynıysa tek ihtimal hotjoin özelliğinin kapalı olması.

Ondan da olabilir, dediğim gibi çok takmayın zaten. Ek olarak eğer yeni başladıysanız oyunu offline olarak öğrenmenizi tavsiye ederim. Multiplayer'ın işleyişi daha yavaş ve yeni başladıysanız sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Peki nasıl aynı yapabilirim ordaki kodları?
Teşekkür ederim sayenizde çözdüm sorun farklı mod kullanımındanmış. Çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…