HOI4 güzel mi?

Yer
Adana
Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum sizce gerçekten abartıldığı kadar güzel mi?
Bugüne kadar strateji olarak sadece Age of History 2 oynadım Age of History 2 arasındaki farkları neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Age of History en basit strateji oyunu. Hoi4 daha detaylı ve zor. Ben olsam alırım. Age of History 2 'de dümdüz gidiyorsun. Zorluk da kolay bayağı. Bazen sıkıntı çıkıyor ama yine de çok kolay düzeltiyorsun. Hoi4 daha sarar. Age of History'den katlarca detayı var. Ben bir ara oynamıştım ama 20 FPS falan :D

HOI4 fazlasıyla mikro müdahale yapılması gereken bir oyuna dönüştü, dönüşüyor. Öyle gireyim iki ülke fetih ederim diye girilecek oyun değil ama emek verirseniz aldığınız zevk muhtesem olur.

Eh işte. PC varsa bir de zamanın varsa 1000 saat oynarsın. Oyundan sıkıldığım için bıraktım. Aptal aptal DLC'ler getireceklerine optimizasyonu adam etsinler.

Eh işte. PC varsa bir de zamanın varsa 1000 saat oynarsın. Oyundan sıkıldığım için bıraktım. Aptal aptal DLC'ler getireceklerine optimizasyonu adam etsinler.

Haklısın. O kadar iyi sistemi olan insanlar bile kasarak oynuyor 25FPS'lerde 1200 saatim var bu arada. Oyun çok güzel ama sarıyor yani oynamayı öğrenirsen.

Haklısın. O kadar iyi sistemi olan insanlar bile kasarak oynuyor 25FPS'lerde 1200 saatim var bu arada. Oyun çok güzel ama sarıyor yani oynamayı öğrenirsen.
Şu ana kadar 4 tane Save'de çok eğlenmiştim.

1-nordic Save'i.
2-nordic 2. Save.
3-sovyet Save'i.
4-Almanya Save'i.

Bunlar dışında toplam 900 saatte eğlendiğim başka bir Save hatırlamıyorum.

Şu ana kadar 4 tane Save'de çok eğlenmiştim.

1-nordic Save'i.
2-nordic 2. Save.
3-sovyet Save'i.
4-Almanya Save'i.

Bunlar dışında toplam 900 saatte eğlendiğim başka bir Save hatırlamıyorum.

Vallahi hocam 1200 saatin 1000 saati Almanya o yüzden pek eğlenemedim ama bir tek endsieg Save'leri sarmıştı.

Vallahi hocam 1200 saatin 1000 saati Almanya o yüzden pek eğlenemedim ama bir tek endsieg Save'leri sarmıştı.
1665307666023.png

Yanlış hatırlıyormuşum. 817 saat. Çoğu Save'de işkence çektim. O sovyet Save'i çok iyiydi. 1947, 2000 fabrika, 8 milyon ordu, 190 nükleer ile herkesi biçmiştim.

Bu arada, 1940'da 900 fabrika yaptığımı da diyeyim. 1942'de patladım. Yandan sovyet girdi. Çok uygunsuz sahneler yaşandı.

Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum sizce gerçekten abartıldığı kadar güzel mi?
Bugüne kadar strateji olarak sadece Age of History 2 oynadım Age of History 2 arasındaki farkları neler?
AoH 2 ile farklarını bilmiyorum ama çok daha güzel orası kesin, eğer alırsanız tek bir tavsiyem var oyunu öğrenemedim deyip bırakmayın.

Geri
Yukarı