HOI4 Microsoft Store ve Steam beraber oyun oynayabilir mi?

AdnanG

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşımla Hearts of Iron 4 oynaycağız o Steam'den oynayacak ben Xbox Game Pass alıp oynayabilir miyim onunla?

Kardeşim giriliyor demiştin 30 TL verdim giremiyorum tebrikller birdakine bilmediğin konu hakkında konuşmazsan iyi edersin insanları yanlış yönlendirme.
Oynayabiliyorsunuz. Kendi sitesinde yazıyor. Her şeyi hazır sormak yerine Google'a 2 kelime aratıp 30 saniye forumlara bakınsanız hiç gerek kalmayacak bunlara. Ben de kafamdan yazmıyorum her şeyi doğruluğunu teyit edip yazıyorum foruma. Aldığınız hatayı açıklarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Oynayabiliyorsunuz. Kendi sitesinde yazıyor. Her şeyi hazır sormak yerine Google'a 2 kelime aratıp 30 saniye forumlara bakınsanız hiç gerek kalmayacak bunlara. Ben de kafamdan yazmıyorum her şeyi doğruluğunu teyit edip yazıyorum foruma. Aldığınız hatayı açıklarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Dostum sunucları farklı aynı değil multiplayer e girince onda farklı sunuclar bende farklı oyun gırıyoruz açıyorum oda ID veriyorum giremiyor veya düz de bulamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı