HOI4 Tank division önerisi

• Konuyu başlatan Bruz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 8B

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selamlar. Main ülkem elbette Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği! Bana öyle bir tank division önerin ki 1941 sonlarına geldiğimde faşist Almanları ezip geçeyim.

(Irkçı söylemle yapmadım sakın ola yanlış anlamayın. HOI4'te Sovyet oynayınca kendimi içe veriyorum istemsizce hor görün 😀)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar. Main ülkem elbette Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği! Bana öyle bir tank division önerin ki 1941 sonlarına geldiğimde faşist Almanları ezip geçeyim.

(Irkçı söylemle yapmadım sakın ola yanlış anlamayın. HOI4'te Sovyet oynayınca kendimi içe veriyorum istemsizce hor görün 😀)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam hemen dosya atıyorum bekleyin.
Hocam hemen dosya atıyorum bekleyin.
HOİ4 - Google Drive Bu benim Almanya ile kullandıklarım. İlla işinize yarayan çıkacaktır.

1941'de Almanları hafif tankla yenemezsiniz bu yüzden orta tankla ve ya savaşa girmelisiniz.
main-qimg-4c9c28f0f67d9fbe72d535e36352dd04.jpg

Ucuz ama etkili bir ağır tank şeması. Ağır tankları, orta tank yaparsanız da iyi olur.
1944416524_preview_10 template.png

Bu ise bir sapık. Önüne ne koyarsan koy iter.Biraz abarttım ama yine de çok iyidir. Pahalıdır ama 2-3 bölük bile olsa Almanya'yı bitirirsiniz.
Daha da fazla atardım ama şu an oyunda olmadığım için bu kadar atabildim.

1941'de Almanları hafif tankla yenemezsiniz bu yüzden orta tankla ve ya savaşa girmelisiniz.
Eki Görüntüle 931927
Ucuz ama etkili bir ağır tank şeması. Ağır tankları, orta tank yaparsanız da iyi olur.Eki Görüntüle 931933
Bu ise bir sapık. Önüne ne koyarsan koy iter.Biraz abarttım ama yine de çok iyidir. Pahalıdır ama 2-3 bölük bile olsa Almanya'yı bitirirsiniz.

En son attığın template'e 10 saniye bakınca ekonomin ölüyor kanka. Bana daha ucuz olanı lazım. Bu arada Anti-Air yerine engineer company koysaydın ya?

En son attığın template'e 10 saniye bakınca ekonomin ölüyor kanka. Bana daha ucuz olanı lazım. Bu arada Anti-Air yerine engineer company koysaydın ya?
Hocam sovyet oynamakta işte böyle bir zorluk. Sen tank mank uğraşma. Bas T-34 koy gönder rastgele. Sonra bol bol asker ama silahsız olsun patates koy 😂😂😂

Ben koymadım internetten baktım. Sadece örnek olarak attım.
Normalde benim kullandığım template farklı. Eğer sanayiniz fazla iyi değilse ilk attığımı kullanabilirsiniz. Unutmazsam oyun oynadığımda kendi kullandığım template'i atarım.

Eki Görüntüle 931927
Ucuz ama etkili bir ağır tank şeması. Ağır tankları, orta tank yaparsanız da iyi olur.Eki Görüntüle 931933
Hocam bunu yapayim dedim 2 tane bastım ama önünde kimse duramıyor ama ekonomi fln kalmadı ülkede (almanya)

2 tane yeterli zaten. Yeterli hava desteği olursa ve attrition yaşamazsa her yeri iter. Ama biraz pahalı olduğu doğrudur.
Hava desteği + tank italyada piyade basıyor oh tertemiz oluyor :D tank - division - air - naval zaten kimse önünde duramıyor şuanda 9 a kadar çıkardımda daha basmam basamam

Geri
Yukarı