HOI4 Tarzı GZS Oyun Önerisi

Sorum başlıkta. HOI4 tarzı bir GZS oyun istiyorum arkadaşlar. EU4'ü denedim çok eski hissettirdi o yüzden çok sevmedim. Age Of Wonders Planetfall'u denedim ve onu da sevmedim. Kısaca sıra tabanlı olmasın, HOI4 gibi olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım Victoria II oynuyor, ben şahsen deneyimlemedim ama EU ve HOI 4 tarzı oyunları çok oynamasına rağmen onları bırakıp hemen bu oyuna geçti. Bir göz atabilirsin.

Arkadaşım victoria II oynuyor, ben şahsen deneyimlemedim ama eu ve hoı 4 tarzı oyunları çok oynamasına rağmen onları bırakıp hemen bu oyuna geçti. Bir göz atabilirsin.

Victoria 2 savaş ön planda olan bir oyun değildir ekonomi/nüfus kontrolünü acayip detaylı bir şekilde sunmakta oynanabilir ancak asıl amacı kesinlikle savaş değil.
Neden? Herkes öneriyor.

Yani eskiden kast ettiğim çok karışık.

EU4 o kadar çok oynadım efsane bir oyun başyapıt öğrenmem 6 ayımı aldı denebilir birçok Save batırdım birçok video izledim öğrenebildim ama şimdi HoI4'ü oynayamıyorum EU4'ten daha kolay olmasına rağmen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı