HOI4'de anlaşma kısmı gelmiyor

ahmet_kıran

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar ben Fransa ve İngiltere'yi işgal ediyorum fakat alttaki gibi.

Ekran Alıntısı.PNG

Gibi ülke bölüşme anlaşma yeri gelmiyor. Yardımınız gerek söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm İngiltere ve Fransa'yı düşürüyorum fakat antlaşma kısmı gelmiyor ve Londra'yı aldıktan sonra 1-2 toprak değiil liverpool gibi dover gibi önemlli şehirleride almak gerek.
Yani gelmesi lazım normalde.
Ve bazen hemen teslim oluyorlar bazen geç oluyorlar değişiyor.
En az 5 kere teslim oldular bana o ekran gelince alt F4 attım, çünkü toprakları almaktan daha zor orada puanları ayarlamak.

Yani gelmesi lazım normalde.
Ve bazen hemen teslim oluyorlar bazen geç oluyorlar değişiyor.
En az 5 kere teslim oldular bana o ekran gelince alt F4 attım, çünkü toprakları almaktan daha zor orada puanları ayarlamak.

Lütfen açtığım konuyla alakalı bir bilgin varsa mesaj yaz yoksa lütfen yazıp kafamı karıştırma konuyla alakan olmadığı öylesine mesaj yazmak için geldiğin çok belli bir öneri istiyorum.

Arkadaşlar ben Fransa ve İngiltere'yi işgal ediyorum fakat alttaki gibi.

Eki Görüntüle 1465964

Gibi ülke bölüşme anlaşma yeri gelmiyor. Yardımınız gerek söyleyebilir misiniz?

Emin değilim ama savaştığın ülke bir ittifakta ise diğer üyeleride düşürünce anlaşma geliyor sanırsam.

İlk kez böyle bir durum görüyorum, şimdi siz Paris'i aldınız ve Fransa teslim olmadı mı?

Fransa teslim oldu birleşik krallıkta teslim oldu fakat savaştan sonra antlaşma kısmı gelmedi görseldeki gibi.

Emin değilim ama savaştığın ülke bir ittifakta ise diğer üyeleride düşürünce anlaşma geliyor sanırsam.

Ana ülkeleri düşürünce geliyordu eskiden bende avustrayladan tut İngiliz guyanasına kadar bütün toprakları işgal etmekle mi uğraşacağım?

Fransa teslim oldu birleşik krallıkta teslim oldu fakat savaştan sonra antlaşma kısmı gelmedi görseldeki gibi.

Ana ülkeleri düşürünce geliyordu eskiden bende avustrayladan tut İngiliz guyanasına kadar bütün toprakları işgal etmekle mi uğraşacağım?
Paris'i alınca eğer nazi Almanya'sı iseniz gazete şeklinde geliyor, tüm Fransa'yı alıp Afrika'daki topraklarını mı bırakalım? Yoksa ufak bir kısmını alıp puppet mı yapalım diye iki seçenek veriyor.

Geri
Yukarı