HOI4'de FPS 30'un üstüne çıkmıyor

fuliurs

Decapat
Daha fazla  
1660 Ti ekran kartım var oyun ekran kartının yüzde 30'unu falan kullanıyor. Sürücülerim güncel işlemcide iyi darboğaz yok dandik eski bilgisayarımda daha fazla FPS alıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hele bir yere geldikten sonra Minecraft TNT testine kafa tutar. O kadar olmasa da kafa tutar.

Ekran kartı FPS sınırlandırması kapalı değil mi?

Evet kapalı her türlü ayarı denedim en yüksekten en düşüğe her şeyi kapatıp açtım FPS değişmiyor genel olarak 22 FPS.
Auto-Save aldığı vakit donuyor o senlik bir şey değil eğer autosave almadığı vakit donuyorsa ya optimizasyondan ya da senin bilgisayarda bir problem var.
Genel olarak herkeste var problem, bilgisayarda problem yok her türlü oyunu ultrada kasmadan oynuyorum.

Evet kapalı her türlü ayarı denedim en yüksekten en düşüğe her şeyi kapatıp açtım FPS değişmiyor genel olarak 22 FPS.

Genel olarak herkeste var problem, bilgisayarda problem yok her türlü oyunu ultrada kasmadan oynuyorum.
O zaman ona takılmayın oyunun beceriksizliği çok keyifli aynı zamanda bir o kadar can sıkıcı oyun. [1500 saatim var]

O zaman ona takılmayın oyunun beceriksizliği çok keyifli aynı zamanda bir o kadar can sıkıcı oyun. [1500 saatim var]

2 yıldır oynuyorum yüksek ayarda oynuyalım dedik sorun çıkarıyor.
Dünyanın en güçlü işlemcisi + en güçlü ekran kartını getirsen, yine 1940-45 yılındaki bir HOI4'de 20 FPS alır büyük ihtimal. Düzelecek sorun gibi değil.

Oyun testlerine HOI4 koymaları lazım.

Keşke o yıllara gelene kadar oynuyabilsem 1939'larda 20 FPS üstüne çıkmıyor.

Geri
Yukarı