HOI4'de önerebileceğiniz kullanışlı modlar var mı?

Onu da biliyorum. Strategic view adjustments veya better Air wing deployment gibi kullanışlı mod var mı?

Teşekkür ederim. Bir devleti tüm ittifakı yenmeden ilhak etmemizi sağlayan bir mod var mı peki? En azından birkaç state?

Bir çok araç bulunduran bir mod, biraz İngilizce istiyor. İstediğiniz her şey var büyük ihtimal.

Bir çok araç bulunduran bir mod, biraz İngilizce istiyor. İstediğiniz her şey var büyük ihtimal.
Benim aradığım modlar, hilevari modlar değil, sadece kullanışlı mod arıyorum. Mesela better air deployment modu sayesinde daha kolay uçak koyuyorum. Bunun gibi, oyunun kanser mekaniklerini bir nebze olsun güzelleştiren modlar var mı? Realistic war sound gibi güzel gerçekçi modlar da olabilir.

Modlar gerçekten çok sağlam gerçekten bir ülke yönetiyormuş gibi hissettiriyor bu modlar için size teşekkür ederim.

,

Hocam o moda güncelleme getiriyorlar mı? İlk çıktığı zamanlar Maxmarine’nin oynadığı zamanlar oymamıştım. Hoşuma gitmişti ama imkanlar kısıtlıydı.
Güncelleme gelip gelmediğini takip etmiyorum açıkcası. Ben de öyle 2 3 ülke oynayıp salarım diye indirmiştim zaten. Fazla ülke var aslında, ben tercih etmedim ama onları deneyebilirsin. Yine de yorumlamam gerekiyorsa, oynanıp geçilen güncellemeye gelmiyen bir mod olarak kalır. Benim gözlemim bu şekilde. Bu arada Enes'e selamlar🖐kendisini izler ve severim.

Geri
Yukarı