HOI4'te Irak'ı almak için kaç ordum olması gerek?

Hocam bayağı bir silahım var. Asena tankını üretiyorum ama başka bir şey üretemiyorum çünkü üretim anlamında bayağı bir sıkıntı çekiyorum.

Her zaman 1 Askeri fabrikaya 1.5 Sivil fabrika düşsün, 1938'e kadar Sivil, sonra Askeri fabrika bas. Altyapı Liman Tren falan gereksiz şeyler vaktini alır sadece. Ayrıca Türkiye'de tank basılmaz hem üretimi uzun sürüyor hem de çok tüketiliyor, belki Sovyet'e girerken düzlüklerde işe yarar.

Her zaman 1 Askeri fabrikaya 1.5 Sivil fabrika düşsün, 1938'e kadar Sivil, sonra Askeri fabrika bas. Altyapı Liman Tren falan gereksiz şeyler vaktini alır sadece. Ayrıca Türkiye'de tank basılmaz hem üretimi uzun sürüyor hem de çok tüketiliyor, belki Sovyet'e girerken düzlüklerde işe yarar.

Anladım hocam oyuna giriyorum şimdi SS'ler atarım.

1681847021265.png

Orduların durumları böyle hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı