Çözüldü Holeless Fare Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar burada mouse karşılaştırması yaptım fakat dikkatimi "Holeless" denilen bu tip seçeneği çekti. Nette aradığım kadarı ile 'Deliksiz' diye geçiyor. Fakat bu 'deliksiz' olayı tam olarak nedir? Ve optik mouse ile arasındaki fark tam olarak nedir?

Araştırdığım kadarıyla altındaki deliğin olmaması ya da çok küçük olması durumuna söyleniyor. Alt yüzeyden içeri toz toplamaması için böyle, bir de her yüzeyde kullanılabilir demişler.

Araştırdığım kadarıyla altındaki deliğin olmaması ya da çok küçük olması durumuna söyleniyor. Alt yüzeyden içeri toz toplamaması için böyle, bir de her yüzeyde kullanılabilir demişler.

Yani optik fareden daha mı iyi bir özellik bu ? Bu arada bu 2 mouse arasında hangisini önerirsin?

Kişiye göre değişecek bir durum bu biraz. Sadece holeless olup olmaması arasında tercih yapacak olsam holeless seçerdim muhtemelen. Farenin diğer özelliklerini dahil edince tercih değişebilir böyle durumlarda. A4 Tech kullanmadım, tercih etmiyorum. Tecrübe veya şahitlik etmediğim bir ürün hakkında öneride bulunamıyorum ne yazık ki.

Kişiye göre değişecek bir durum bu biraz. Sadece holeless olup olmaması arasında tercih yapacak olsam holeless seçerdim muhtemelen. Farenin diğer özelliklerini dahil edince tercih değişebilir böyle durumlarda. A4 Tech kullanmadım, tercih etmiyorum. Tecrübe veya şahitlik etmediğim bir ürün hakkında öneride bulunamıyorum ne yazık ki.

Forumda çoğu insan mouse önerisine Bloody V3 tarzı tavsiyelerde bulunuyor. Ben a4 tech fareden şikayet eden fazla bir insan görmedim. Şuan elimde a4 tech dandik bir mouse var bu bile kullanışlı. Tabi standart bir fare olduğu için değiştirmek istiyorum. :) Yinede teşekkür ederim. A9 tercih edeceğim sanırım.

Everest gibi bir markadan iyi olduğu kesin tabii ki, uygun bütçeli oyun ürünleri üretiyor. 10 liraya gaming mouse almak yerine güzel bir seçim olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı