Hollow Knight nasıl bitirilir?

Salih Karagoz

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda bir yerleri keşfedip bossları kesiyorum ama oyun ilerlemiyor. Nereye kadar bunları yapacağım bu oyunu nasıl bitirebilirim? Ben çok fazla uzatmayı istemiyorum bitirmenin bir kısa yolu var mı? İlla karakterimizi çok geliştirmeye gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu tanıyorsanız, çok fazla kasmadan bitirebiliyorsunuz. Tabii oyunda nasıl ilerleyip, neler yapmanız gerektiğini burada yazmam saatler sürecektir. Ayrıca oyunda birden fazla son, bir ton gizli eşya ve içerik de var. Birkaç tane de DLC...
YouTube üzerinde "Hollow Knight Walkthrough" yazarak rehberlere ulaşabilirsiniz.

Oyunda bir yerleri keşfedip bossları kesiyorum ama oyun ilerlemiyor. Nereye kadar bunları yapacağım bu oyunu nasıl bitirebilirim? Ben çok fazla uzatmayı istemiyorum bitirmenin bir kısa yolu var mı? İlla karakterimizi çok geliştirmeye gerek var mı?
Oyundan tam keyif almak istiyorsanız haritada tüm çıkıntı yerleri bulun ve oralara gidin. Bok böcekleri ile işaretlerseniz tüm çıkınrtıları heryer bulabilirsiniz. Oyunda 3 4 farklı son var eğer direkt bitirirseniz çok zevk almazsınız.

Size herşey anlatmaya kalksam saatler sürer. Oyundaki herşey keşfedip yapmak isterseniz 80 90 saat üzeri bir oynanış sunacaktır. Önerim herşey keşfetmeniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı