Hollyhood kargoyu kapıda açabilir miyiz?

CrayZzBullet

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Hollyhood'dan massaka t-shirt'ı almak istiyorum fakat güvenli mi tam emin olamadım ve kargo geldiğinde kapıda açıp bakabiliyor muyuz acaba? Eğer bildiğiniz bir şey varsa yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde zaten kapıda açılıp öyle onay imzası atılmalı. Sağ olsun bazı kargo çalışanları uğraşmamak için bunu yapmana izin vermiyor. O zaman da almak istemiyorum deyip geri yollayabilirsin.

Mağaza güvenilir.

Kargoyu kapıda açıp bakabilirsin. Ne aldıysan o gelir. Hıyar çıkacağını sanmıyorum.
Kuzenim icin alacağım doğum günü yaklaşıyor 13 yaşında ama kilolu Şuan M beden giyiyor Ona hangi bedeni almamı tavsiye edersin
Kuzenim icin alacağım doğum günü yaklaşıyor 13 yaşında ama kilolu Şuan M beden giyiyor Ona hangi bedeni almamı tavsiye edersin
Boyuda 1.61

Haber vermek istemiyorsan annesine sor derim bedenini. Çocuğu görmeden tahmin etmek olmaz.
Bedenini ve boyunu sordum Bedeni M boyu 1.61 Kilosu 55-58 fln
Haber vermek istemiyorsan annesine sor derim bedenini. Çocuğu görmeden tahmin etmek olmaz.
Belki T-shirt belki dar gelebilir normalde M t-shirt dar değil ama belki burada değişebilir

M al o halde. Fis gidiyor zaten. Degistirirler en kotu.
Lcw den alıyor çocuk genelde lcw nin beden tablosuna baktım bel genişliği 73,5-78 yaziyo orda ise en genişliği 52 yaziyo
M al o halde. Fis gidiyor zaten. Degistirirler en kotu.
Lcw den aldığı için dar gelirimı fln bilmiyorum emin olmak istiyorum
Normalde zaten kapıda açılıp öyle onay imzası atılmalı. Sağ olsun bazı kargo çalışanları uğraşmamak için bunu yapmana izin vermiyor. O zaman da almak istemiyorum deyip geri yollayabilirsin.
Sence Çocuğa M mi almaliyim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı