Homefront The Revolution Türkçe Yama var mı?

Cevap yazmadan linke ulaşamama saçma olmuş.
Bunu yazmışşsın saçma olduğunu düşündüğün sistemden seni çıkardık.
Cevap yazmadan linke ulaşamama saçma olmuş.
Bunu yazmışşsın saçma olduğunu düşündüğün sistemden seni çıkardık.

Ceza sisteminiz çok iyiymiş. Eleştirimin neyi haksızmış acaba? Yamayı bir deneyelim ona göre yorumumuzu yazarız.
Ben şahsen bir emek verilmiş işi ücretsiz olarak sunulması karşısında basit bir yorumla linkin açılmasının olumsuz olarak karşılanacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Olumsuz karşılanabilir tabi ama bu sadece bencilce kendi tarafından bakarak ve karşındakini yamayı sana sunmaya mecburmuş gibi düşünmekle olur muhtemelen. Belki iki taraf da kısmen haklı olabilir ama işin bir de bu tarafı var. Yamayı yapanlar hangi yamaya, oyuna ne kadar rağbet var, kaç kişi indirdi diye takip etmelerine ve çalışmalarına ona göre yön vermeleri noktasında da işe yarıyabilir bu yorumlama şartı. Geniş düşünmek lazım. Zaten önce bir emeğine teşekkür edersin, sonra da kullandıktan sonra asıl yorumu yaparsın. Kimse sana yamayı indirmeden değerlendir demiyor ki. Bu nokta da herkesin düşünebileceği bir şey olsa gerek!

Ben şahsen bir emek verilmiş işi ücretsiz olarak sunulması karşısında basit bir yorumla linkin açılmasının olumsuz olarak karşılanacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Olumsuz karşılanabilir tabi ama bu sadece bencilce kendi tarafından bakarak ve karşındakini yamayı sana sunmaya mecburmuş gibi düşünmekle olur muhtemelen. Belki iki taraf da kısmen haklı olabilir ama işin bir de bu tarafı var. Yamayı yapanlar hangi yamaya, oyuna ne kadar rağbet var, kaç kişi indirdi diye takip etmelerine ve çalışmalarına ona göre yön vermeleri noktasında da işe yarıyabilir bu yorumlama şartı. Geniş düşünmek lazım. Zaten önce bir emeğine teşekkür edersin, sonra da kullandıktan sonra asıl yorumu yaparsın. Kimse sana yamayı indirmeden değerlendir demiyor ki. Bu nokta da herkesin düşünebileceği bir şey olsa gerek!
Neyse uzatmanın manası yok. Biz emeklerine hakaret etmedik. Zaten yamayı indirmek için kayıt olmak gerekiyor , artı yorumda istiyorlar indirebilmek için. Yama belki çalışmayacak , bir sorun çıkacak. Bunu indirmeden bilemeyiz. Neyse site onların , yama da onların. Hak ettiysek Eyvallah !

Neyse uzatmanın manası yok. Biz emeklerine hakaret etmedik. Zaten yamayı indirmek için kayıt olmak gerekiyor , artı yorumda istiyorlar indirebilmek için. Yama belki çalışmayacak , bir sorun çıkacak. Bunu indirmeden bilemeyiz. Neyse site onların , yama da onların. Hak ettiysek Eyvallah !
Çok negatifsiniz. Sorun burada kardeşim. Başka bir maille kayıt ol, kullan yamaları. Bu ne olumsuzluk. Bu platformun yamalarından çok memnunum. Ayrıca çok sayıda oyunu düzenlenmiş makine çeviri yamaları sayesinde ufak tefek yerler hariç elle çeviriden farksız şekilde oynama imkanı buldum. Birkaç sebepten dolayı elle çeviriye göre tercih etmek makul olduğu için destek vermek için ücretli yama platformuna ödemediğim ücreti bağış olarak ödeyip, ücretli platforma olan üyeliğim bitince yenilemedim. Çünkü aylarca uzun sürelerde beklemek yerine gayete iyi derecede yamaları sinnerclown ile temin etmek çok daha iyi bir seçenek. (8 ay bekleyip ayda 80 lira ödemek isterseniz Anonymous platformuna üye olabilirsiniz.) Neticede edebiyat şaheri okumuyoruz. Oyun oynuyoruz. Siz bilirsiniz. Tavşan dağa küserse dağa bir şey olmaz!

Yama değerlendirmemden alıntı: "sinnerclown'ın ücretsiz Türkçe yamasıyla oyunu tamamen anlayarak keyifle oynama imkanınız var. Türkçe yamada çok ufak tefek ve çok nadiren bazı devrik ifadeler olsa da kesinlikle manayı anlamanıza engel olmayacak düzeyde. Hakikaten bu kadar diyalog ağırlıklı ve uzun bir oyunda (yaklaşık 8 saat) hikayenin tamamını gayet iyi bir düzeyde anlayarak oynayabildim. Çok başarılı bu nedenle Türkçe yama. Gerçekten 8 saat oyunun tamamında, hiç anlama sıkıntısı olmadan akıcı bir şekilde ilerleyebildim. Ve bu derece diyalog yoğun ve senaryosu karmaşık ve çetrefil olan bir yapımda bu Türkçe yama cidden övgüyü ve teşekkürü hak ediyor."

Bu da diğer yazım: (Neden bu platformu seçmeniz gerektiği hakkında detaylı mantıki gerekçeler içeriyor) Kullanıcılarımıza Siteye Bağış Yapmaları Önerisi (Kendim de bağış yapmış bir kullanıcıyım, siteyle onlara olan minnet duygumun dışında hiçbir bağım yok.)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı