Hometech İdeal Tab9 görüşleriniz

AkınDurmaz

Hectopat
Daha fazla  
Benim max 300 tl fiyatında bir tablete ihtiyacım var ben Hometech uygun gördüm sizlerin fikrini almak istiyorum.

Sizde bu konu hakkında önerebileceğiniz tablet varmı ? varsa nelerdir ?

Bayramda aynı ürünü aldık. 9'' 3 tane ve 7'' 1 tane aldık. Ben bir sorun görmedim dokunmatiğin de filan bir sorun yok. Sadece 7'' modelde Bluetooth yok.

Fotoğraf çekmek için düşünüyorsanız kamerası iyi olan ME176C modeli var ancak o da 370 TL civarında. Bütçeyi biraz aşıyor. Bu bütçeye 9" güzel bir tablet aklımda yok ne yazık ki şu anda.

300 Tl'lik çok, güzel tabletler varken neden bu... Reeder A8i alabilirsin. Ben kullanıyorum. Ve bu kadar ucuza intel işlemcili tablet hayatımda görmedim. Ben A7İC modelini kullanıyorum memnunum.

Benim max 300 tl fiyatında bir tablete ihtiyacım var ben Hometech uygun gördüm sizlerin fikrini almak istiyorum.

Sizde bu konu hakkında önerebileceğiniz tablet varmı ? varsa nelerdir ?

Fiyat/Performans açısından en iyi seçim Hometech olur.

peki genel olarak fotoğraf çekmek için alacağım sizin dediğiniz tablet buna uyar mı? ayrıca 9 inç ekranı olursa iyi olur .

Fotoğraf çekmek için kullanacaksan Hometech Elite 785i modelini tavsiye ederim. 5mp arka 2mp ön kamerası var ve IPS ekranıyla çözünürlük olarak da çok yüksek bi tablet.

TAB 3 serisinden T110 ideal.
Ayrıca TAB 4 serisinede bakabilirsiniz.

T110'un ön kamerası bile yok, en eski modellerden birisi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı