Hometech Pro Tab 7 Android Yükleme

Ekins

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 12650H - RTX 4070 Mobile - 16GB DDR5 - 1TB SSD
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Windows 8 yüklü bir tane var alimde ama android yüklemek istiyorum. Mümkün müdür?

Windows 8 yüklü bir tane var alimde ama android yüklemek istiyorum. Mümkün müdür?

Hocam mümkün ancak sen yüklersen garanti kapsamı dışına çıkabilir. Garantiden çıkmasını istemiyorsan servise yollayıp Android'e çevirebilirsin. Bir de yanılmıyorsam Windows'dan Android'e geçtikten sonra tekrar Windows'a geçme imkanın kalmıyor haberin olsun.

Çıksın sorun değil. Evdekiler win 8 kullanamıyor boşa gidiyor. Kendi servisi kaç para alır ki? Sadece servis ücreti alıyorsa sorun değil götüreyim. Ama çok para alıyorsa kendim de yüklerim. Biraz bilgi verir misiniz nasıl yüklenir, hangi servis bakar vs.

Çıksın sorun değil. Evdekiler win 8 kullanamıyor boşa gidiyor. Kendi servisi kaç para alır ki? Sadece servis ücreti alıyorsa sorun değil götüreyim. Ama çok para alıyorsa kendim de yüklerim. Biraz bilgi verir misiniz nasıl yüklenir, hangi servis bakar vs.

Hocam istersen www.hometechdestek.com: Teknik Destek İletişim Formu - Hometech Elektronik A.Ş Destek Masası Yazılımı buradan ulaşabilirsin. Aşağıda servisin numarası da yazıyor. Bir sor istersen fiyatını.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı