Elektronik Honor 90 16.000 TL

@BehzatAmirim öğrenci indirimiyle S23 FE alırdım. 19 bin TL bandına geliyor, S21 FE Snapdragon'dan ucuz.

S23 FE çoğu kişiye göre S21 FE'den daha kötü. Bence de öyle. Birçok konuda geri gitmişler. Ekran gövde oranı, ekran dayanıklılığı, en alt seviye cihazlarda bile olan yakınlık sensörünü kaldırıp sanal yakınlık sensörü koymaları vb. sayamadığım çok şey var.

İfadeler: T21
Bu arada S21 FE'deki Exynos 2100 ve denklik rakibi SD888 de, SD 7 Gen 1 de Samsung tarafından üretiliyor. Samsung dökümü becerememiş. Hepsi bazı noktlarda Throotle'a maruz kalabiliyor ama Exynos 990 veya 8 Gen 1 kadar soba değilller, orası ayrı bir nokta.

Ben Honor eziyor demedim ki zaten. Samsung eziyor dedim.

Bence S21 FE bu cihazı eziyor.

Stokta yok diye biliyorum. Var mı stokta ?

Bence S21 FE bu cihazı eziyor.

Ben de yukarıdaki mesajımda aynısını söyledim. Aynen öyle. S20 FE bile eziyor. Gayet kötü cihaz. OIS olmaması ne demek ya.

A54 rakibi bile olamaz kamera, suya toza dayanıklılık vb. muhabbetinden.

Stokta yok diye biliyorum. Var mı stokta?

Shop Samsung sitesinde stok göstermiyor, başka platformda da SD işlemcili yurt içi S21 FE görmedim.

Ama Honor da alınabilir diyorum. Kulaklık fiyatını düştüğümüzde 14.500 TL bandına geliyor, rakibi aslında A54 bu cihazın.
Ona yorum yok, isteyen yine alsın bizlik bir şey yok.
Biz işin donanım ve tasarım tarafını konuşuyoruz.

Kaynak olarak ciddiye alınacağından şüpheliyim ancak Honor 90 DXOMark'a göre S21 FE (SD) ve S22 (Exynos)'tan önde. Sadece Zoom tarafında geride kalıyor.

Bu arada kaynak tüketimi olarak MagicOS ve One UI arasında bariz fark var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…