HONOR, Akıllı Telefon Pazarında Büyümeye Devam Ediyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
HONOR akıllı telefon pazarı

Araştırma firması Counterpoint’in sektör raporuna göre HONOR, 2023’ün üçüncü çeyreğinde Batı Avrupa’daki akıllı telefon sevkiyatlarında en iyi performansı gösteren marka oldu. İlk beşte yer alan HONOR, %8’lik büyümesi ile listede tek büyüyen marka unvanını göğüsleyerek zirvede yerini aldı. HONOR, Batı Avrupa’daki güçlü büyümesiyle üç yıl aradan sonra yeniden ilk beşte yerini aldı. HONOR, tek başına […]

Devamı: HONOR, Akıllı Telefon Pazarında Büyümeye Devam Ediyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Telefon satışlarında normalde talep azalması var gibi geldi ama Honor aksine büyümeye devam ediyor.
Huawei kullanıp ambargo yüzünden arafta kalanlar için Honor güzel bir Huawei alternatifi konumunda.
Kendimde en çok satan cihazlarından X9a kullanıyorum yukarıda ki Huawei alternatifi derken yani beni yanıltmadı. Cihazları malzeme kalitesi, arayüz kararlılığı ve ergonomi/tasarım açısından iyi.

Honor zaten çin pazarında 1. Konumda yakında Huawei' nin eski tahtına oturur ben potansiyel görüyorum. Sadece cihaz ürettiği için değil Samsung' un bile yapmadığı yada yapamadığı uydu teknolojileri gibi değişik arge alanlarında bile faaliyetleri var, bir ara silikon tabanlı batarya geliştiriyorlardı diğerlerine göre %18 daha fazla enerji yoğunluğu sağlıyor bence telefon bataryaları konusunda devrim yaratabilirler gibi.

Tek sevmediğim yanları Bootloader kilidi mevzusu.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2032758
Araştırma firması Counterpoint’in sektör raporuna göre HONOR, 2023’ün üçüncü çeyreğinde Batı Avrupa’daki akıllı telefon sevkiyatlarında en iyi performansı gösteren marka oldu. İlk beşte yer alan HONOR, %8’lik büyümesi ile listede tek büyüyen marka unvanını göğüsleyerek zirvede yerini aldı. HONOR, Batı Avrupa’daki güçlü büyümesiyle üç yıl aradan sonra yeniden ilk beşte yerini aldı. HONOR, tek başına […]

Devamı: HONOR, Akıllı Telefon Pazarında Büyümeye Devam Ediyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Vay be Apple düşüyor HONOR büyüyor. Apple fiyatları biraz azaltsa daha fazla satış yaparlar bence. Bizim neredeyse yıllık ev kiramız kadar telefon çıkarıyorlar.

Vay be Apple düşüyor HONOR büyüyor. Apple fiyatları biraz azaltsa daha fazla satış yaparlar bence. Bizim neredeyse yıllık ev kiramız kadar telefon çıkarıyorlar.

Yapmazlar.
İnsanlar apple diyince aklına kararlı ve seri çalışan cihazlar geliyor.
Uygun fiyatlı ürün çıkartsa böyle bir namı kalmaz hemde prestiji azalır ayrıyetten cihaz yetiştirmekde baya zorlanıyor apple yani alt seriler falanda çıkartıyor olsa üstesinden gelmesi baya zor.

Apple fiyatları biraz azaltsa daha fazla satış yaparlar bence. Bizim neredeyse yıllık ev kiramız kadar telefon çıkarıyorlar.
Bu dediğin fiyatlar burası için geçerli. Gelişmiş ülkelerde fiyatları gayet alınabilir.

Geri
Yukarı