Honor Pad 8 vs Samsung Galaxy Tab S7FE

HUNTER

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, web kullanımı, multimedya tüketimi ve daha önemlisi uzaktan PC'me bağlanıp kontrol etmek için uçuk fiyatta olmayan bir tablet arayışındayken 12 inç ve üzerinde bu iki modele denk geldim. Samsung'un donanımı, ekran çözünürlüğünün daha yüksek olması ve s Pen'i aradaki 2 bin lira farka değer mi? Honor 1 Milyar renk veren IPS panele sahipken Samsung'un ekranı TFT olması eksi mi? Bildiğim kadarıyla TFT bir panel çeşidi değil. Samsung TN bir panel mi kullanıyor yoksa? Bu fiyat bandında büyük ekranlı başka bir tablet varsa fikre de açığım. Redmi Pad ve Huawei MatePad11 de fiyatı itibarıyla güzel ve daha donanımlı cihazlar ama 11 inç. 1 inçlik büyüklük farkı kullanım amaçlarım doğrultusunda daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
Ayrıca iPhone kulanıcısıyım o yüzden Android arayüzleri hakkında bilgi sahibi değilim. Samsung'un One UI'ı mı daha iyidir Honor'ın Magic UI'ı mı? Bu tercihte fark yaratacak bir detay mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler incelemelere baktıkça da S7Fe kafama daha çok yattı.
Gereksiz Samsung uygulamaları ve Google uygulamaları devredışı bırakırsanız daha hızlı olur.
Malum ram 4gb benim cihazım Xiaomi Redmi pad 6gb ram var. O bile bazen geçişlerde 1 saniye gecikme oluyor.
Üstelik gereksiz uygulamaların hepsini ya kaldırdım ya devredışı bıraktım..

Gereksiz Samsung uygulamaları ve Google uygulamaları devredışı bırakırsanız daha hızlı olur.
Malum ram 4gb benim cihazım Xiaomi Redmi pad 6gb ram var. O bile bazen geçişlerde 1 saniye gecikme oluyor.
Üstelik gereksiz uygulamaların hepsini ya kaldırdım ya devredışı bıraktım..
Peki bu işlemi nasıl yapabilirim nasıl aratsam çıkar internette?

Geri
Yukarı