HONOR Ürünleri Artık İndeks Bilgisayar’da

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
İndeks Bilgisayar

Bilişim teknolojileri sektöründe 23 yıldır bulunan İndeks Bilgisayar ile birçok ilk teknolojiye öncülük eden HONOR’un gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında HONOR’un yenilikçi ürün portföyündeki PC, tablet, akıllı telefon ürünlerinin yanı sıra telefon ve aksesuar ürünleri de kullanıcılarla buluşacak. Herkes için küresel bir ikonik teknoloji markası olmayı hedefleyen HONOR’un yedi Ar-Ge merkezi, 100’den fazla yenilikçi laboratuvarı ve […]

Devamı: HONOR Ürünleri Artık İndeks Bilgisayar’da
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu sene Honor 100 gelecek mi acaba?
MWC'de belli olur globale gelip gelmeyeceği. Markanın önceliği Magic Serisi gibi duruyor.

Bana kalırsa Honor 100'ün de gelmesi lazım. Ülkemizde çok iş yapabilecek bir model.

Bu sene Honor 100 gelecek mi acaba?
MWC'de belli olur globale gelip gelmeyeceği. Markanın önceliği Magic Serisi gibi duruyor.

Bana kalırsa Honor 100'ün de gelmesi lazım. Ülkemizde çok iş yapabilecek bir model.

Firmanın globale tedarikle alakalı sorunları var diye bişeyler okumuştum.
Ücretlerle mi alaklı yoksa taşıyıcı şirketlerin programları mı çok dolu orasını bilemiyorum.

Magic serisinin pek hayranı değilim, ülkemize gelirse fiyatı kazık olur.
Honor 100 orta-üst segment için dâhâ uygun cihaz olur.

Belki Honor 100 yerine Vivo V30 cihazı da gelebilir globale, aynı cihazlar sayılırlar.

Firmanın globale tedarikle alakalı sorunları var diye bişeyler okumuştum.
Ücretlerle mi alaklı yoksa taşıyıcı şirketlerin programları mı çok dolu orasını bilemiyorum.
Gelirse güzel olur, seçenek artar.
Belirttiğim gibi Vivo V30 da gelebilir Honor 100 yerine.

Geri
Yukarı