Honor X9a magic OS 8.0 Android 14 alacak mı?

makaveli01

Hectopat
Daha fazla  
Selam herkese Honor haziran magic OS 8.0 alacak cihazları açıklamış ve bu listede 3 yıllık telefon bile varken X9a yok. X9a çıkalı daha 1 yıl bile olmadı magic OS 8.0 alır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonraki aylarda gelebilir bende aynı telefonu kullanıyorum.

Alacağı kesin diyebilirim ama Android 15 ile büyük güncelleme desteğini bitirmesi iyi olur.

İki yetkiliye sordum ikisi de almayacak diyor boşuna beklemeyin Honor'dan desteği. Custom ROM çıkarsa onu yüklersiniz ama Custom ROM'da çıkacağını sanmam. Yine de güvenlik yamaları almaya devam edecek.

Sosyal medya hesaplarında X9a için Android 14 testleri sürüyor diye bilgi veriliyor. Muhtemelen Android 14 Haziran veya temmuz gibi verilir.

honorun güncelleme politikası çok farkı ya.

x8a almayacak o kesin,
x9a alır.

Honor'un sosyal medya hesabında x9a için android 14 çalışmaları sürüyor bilgisi verildi. Kaynak kendileri.. Haziran veya Temmuz tarihleri benim tahminim. Belki daha önce de olabilir..

Honor'un sosyal medya hesabında x9a için android 14 çalışmaları sürüyor bilgisi verildi. Kaynak kendileri.. Haziran veya Temmuz tarihleri benim tahminim. Belki daha önce de olabilir..
Linki atabilir misiniz? Ben hiç öyle bir haber görmedim de.

Hocam Instagram'da honor Türkiye sayfasına girip yorumlara bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…