Hoparlör Garip Ses Sorunu

Computer Monster

Centipat
Artık kafayı yemek üzereyim arkadaşlar. Hoparlörden PC'de ses çıkmasa bile mobilyet sesi geliyor, şarkı falan açınca şarkı sesi çıkıyor ama o ses ile birlikte. Kulaklık taktım, kulaklık takınca hiç gelmedi. Sadece o mobilyet sesi geldi :( Ne yapacağımı bilmiyorum. Driver sildim yükledim sıfır fayda headphone kısmını devre dışı bırakınca o garip ses kesilmiyor ve normal ses de gelmiyor.
Not: Hoparlör sorunsuz, başka cihazlarda çok iyi.

20200527_164620.jpg

Artık kafayı yemek üzereyim arkadaşlar. Hoparlörden PC'de ses çıkmasa bile mobilyet sesi geliyor, şarkı falan açınca şarkı sesi çıkıyor ama o ses ile birlikte. Kulaklık taktım, kulaklık takınca hiç gelmedi. Sadece o mobilyet sesi geldi :( ne yapacağımı bilmiyorum. Driver sildim yükledim sıfır fayda headphone kısmını devre dışı bırakınca o garip ses kesilmiyor ve normal ses de gelmiyor.

20200527_164620.jpg

Kasanın ön kısmındaki tarafa bağladım garip ses yok artık %95 azaldı sanırım yeni ses kartı gerek.
Artık kafayı yemek üzereyim arkadaşlar. Hoparlörden PC'de ses çıkmasa bile mobilyet sesi geliyor, şarkı falan açınca şarkı sesi çıkıyor ama o ses ile birlikte. Kulaklık taktım, kulaklık takınca hiç gelmedi. Sadece o mobilyet sesi geldi :( ne yapacağımı bilmiyorum. Driver sildim yükledim sıfır fayda headphone kısmını devre dışı bırakınca o garip ses kesilmiyor ve normal ses de gelmiyor.

20200527_164620.jpg

Kasanın ön kısmındaki tarafa bağladım garip ses yok artık %95 azaldı sanırım yeni ses kartı gerek.

Lütfen yardım artık ön panelde çalışmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı