Çözüldü Hoparlör takılı olmasına rağmen ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The_PeSorO

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konu hoparlörlerle alakalı, konu bulamadığım için oyun kulaklığı konusunda açtım dediğim gibi hoparlör takılı olmasına rağmen ses gelmiyor.

Sağ alttan ses ayarlarından hoparlörü seçtiniz mi?
1654175473848.png

Bu kısımda hoparlör gözükecektir diye düşünüyorum.

Yok hocam gözükmüyor ama kabloda bir tanede jak kablosu gördüm sanırım onu da takmam lazım ama hangisine takacağımı bilmiyorum fotoğraf atma imkanım da yok.

Taktığın halde gözükmüyorsa, ya port bozuk ya da driver kurulmamış

Jak ucunu sokabildiğim bazı yerler var altlarında yazılar yazıyor onlar bir işe yarar mı?
Denemekten bir zarar gelmez renkleri varsa ona göre takmaya özen gösterin, kablolar uygun girişlere takıldığında gösterdiğim resimdeki yerde hoparlörünüzün gözükmesi gerekir.

Birinde RS-out yazıyor ikincisinde CS-out yazıyor üçüncüsünde Mic-in yazıyor dördüncüsünde l-out yazıyor beşincisinde ise l-in yazıyor.
Denemekten bir zarar gelmez renkleri varsa ona göre takmaya özen gösterin, kablolar uygun girişlere takıldığında gösterdiğim resimdeki yerde hoparlörünüzün gözükmesi gerekir.

Ha bu arada hocam dediğim jak girişleri arkada.
Taktığın halde gözükmüyorsa, ya port bozuk ya da driver kurulmamış.

Az önce çalışıyordu mouseyi takıp çıkarcaktım yanlışlıkla hoparlörün kablosunu çektim.
Yeşil bir tane jak girişi var ona takmalısın bende böyle.

Hocam teşekkürler arkadada bir tane yeşil jak girişi vardı taktım oldu teşekkür ederim!

Hocam konuda nasıl cevabı işaretleyebiliyoruz?

Birinde RS-out yazıyor ikincisinde CS-out yazıyor üçüncüsünde Mic-in yazıyor dördüncüsünde l-out yazıyor beşincisinde ise l-in yazıyor.

Ha bu arada hocam dediğim jak girişleri arkada.

Az önce çalışıyordu fareyi takıp çıkarcaktım yanlışlıkla hoparlörün kablosunu çektim.

Hocam teşekkürler arkadada bir tane yeşil jak girişi vardı taktım oldu teşekkür ederim!

Hocam konuda nasıl cevabı işaretleyebiliyoruzolduysa ne mutlu bana :)
:) olduğuna sevindim

Yeni konular

Geri
Yukarı