[Söylenti] Horizon Zero Dawn Remake

Cthulhussy

Centipat
Evet, bu da gerçek oldu, Sony, zaten 2017 çıkmış olup hala iyi gözükmesi + PC portu olmasına rağmen, bu oyunu sızan bilgilere göre remake yapıyormuş. Ortada Bloodborne, God of War'ın eski oyunları ve Uncharted'ın eski oyunları gibi hem başyapıt olan hemde PC portu bulunmayan oyunlara Remake yapmak yerine, gidip zaten PC portu olan ve açık dünyası, görev tasarımları gibi konularda Ubisoft oyunlarından hallice olan berbat bir oyunu remake yapmayı seçmiş... Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağı saçma olmuş, şahsen God of War 3'ün ve 1'in Remake'ini beklerdim.
Biz Bloodborne Remake veya en azından 60 FPS versiyonu bekleyenlerin gözü yaşlı :(.

Umarım yanlış bir sızıntıdır, State of Play'de de Returnal PC için duyurulacak deniyordu Spider-man duyurulmuştu herkes ters köşe olmuştu ben dahil, şöyle bir Bloodborne Now coming to PC tarzı bir başlık görsem atacağım sevinç çığlığının haddi hesabı olmaz.

Sıktı artık şu Remake olayları. Zaten taş gibi oyun neyine remake yapıyorsun? Yeni oyun yapsana.

Edit: Twitter'da Bloodborne fanları (ben dahil :D) isyan başlattık, Sony duy artık sesimizi! Tek istediğimiz 60 FPS bir versiyon ve PC portu, bu sayede hem biz 60 FPS ile mutlu oluruz hem de oynayamayan arkadaşlar oynar. Parasını veririz dert etme yeter ki getir artık şu oyunu!

Edit: Twitter'da Bloodborne fanları (ben dahil :D) isyan başlattık, Sony duy artık sesimizi! Tek istediğimiz 60 FPS bir versiyon ve PC portu, bu sayede hem biz 60 FPS ile mutlu oluruz hem de oynayamayan arkadaşlar oynar. Parasını veririz dert etme yeter ki getir artık şu oyunu!
Bloodborne yakın zamanda gelir bu arada. Ben çok sevemedim souls oyunlarını ama gelmesi iyi olur.

Bloodborne yakın zamanda gelir bu arada. Ben çok sevemedim souls oyunlarını ama gelmesi iyi olur.
Zevkler renkler hocam, tabii herkes her şeyi sevemez. Fakat gelmesi lazım artık, koskoca oyun ya hatta belkide PS4'ün en iyi oyunu ama düzgün çalışan bir versiyonu yok şaka gibi. Oyun 30 FPS bile çalışmıyor cidden birde gidip Horizon'ı remake yapıyorlar, umuyorum yanlıştır sızıntılar yoksa Sony çok pis küfür yiyecek hem benden hem tüm medyadan.

Önce The Last Of Us sonra bu. İlerde God of War Remastered de yaparlar.

Geri
Yukarı