Horizon Zero Dawn Türkçe Yama Yükledikten Sonra Açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Xn_nX

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX2060
Anakart
B550-E
İşlemci
R5 3600X
Merhaba arkadaşlar, oyunda Türkçe yama yükledim fakat oyun açılmadı sonrasında Türkçe yamayı kaldırdım. Steam üstünden dosyaları doğrulama yapıp bir daha girdim, giriş ekranında kaldı açılmıyor. Türkçe yamayı kaldırdım oyunu sildim bir daha yükledim sonuç aynı ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Dawn.png
    Dawn.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe yamayı tekrar kurup daha sonra revo uninstaller programı aracılığıyla türkçe yamayı sildikten sonra oyuna girmeyi dener misin? Yine olmazsa üstüne steamden dosyalari doğrula tekrar. Bu program tüm kalıntıları ve kayıt defterini de temizliyor, belki bu şekilde açılır oyun.

Merhaba arkadaşlar, oyunda Türkçe yama yükledim fakat oyun açılmadı sonrasında Türkçe yamayı kaldırdım. Steam üstünden dosyaları doğrulama yapıp bir daha girdim, giriş ekranında kaldı açılmıyor. Türkçe yamayı kaldırdım oyunu sildim bir daha yükledim sonuç aynı ne yapabilirim?
Çözebildin mi sorunu

Ben daha dün anonymous sitesinin yaptığı (ücretli) çeviri ile oynamaya başladım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Çeşitli sitelerden ücretsiz bulmaya çalıştım ancak malesef güven vermediği gibi yamaya erişim için türlü türlü şartlar getirmişlerdi. Ben de uğraşmadım ve 1 aylık üyelik yaptım anonymous sitesine.​

Ben daha dün anonymous sitesinin yaptığı (ücretli) çeviri ile oynamaya başladım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Çeşitli sitelerden ücretsiz bulmaya çalıştım ancak malesef güven vermediği gibi yamaya erişim için türlü türlü şartlar getirmişlerdi. Ben de uğraşmadım ve 1 aylık üyelik yaptım anonymous sitesine.​
Çözebildin mi sorunu
evet çözebildim hocam

ben daha dün anonymous sitesinin yaptığı (ücretli) çeviri ile oynamaya başladım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Çeşitli sitelerden ücretsiz bulmaya çalıştım ancak maalesef güven vermediği gibi yamaya erişim için türlü türlü şartlar getirmişlerdi. Ben de uğraşmadım ve 1 aylık üyelik yaptım anonymous sitesine.​

Ben de çok istedim fakat para vermek istemedim nedense B2 İngilizce ile çevirip de yapabildiğim kadarını kendim yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı