Horoz Lojistik kargo ne zaman gelir?

504940

Centipat
Merhabalar ayın 25'inde Xdrive firmasından 15'li oyuncu koltuğunu sipariş ettim ve bu gün Horoz Lojistik tarafından teslim alındı fakat kargo 14 Aralık'ta teslim edilecek diyor Edirne'de yaşıyorum kargo ise İstanbul Başakşehir de o kadar sürer mi? Diğer firmalarda kargo teslim alındıktan sonra ertesi gün geliyordu bunda da aynı şekilde mi olur?

Merhabalar ayın 25'inde Xdrive firmasından 15'li oyuncu koltuğunu sipariş ettim ve bu gün Horoz Lojistik tarafından teslim alındı fakat kargo 14 Aralık'ta teslim edilecek diyor Edirne'de yaşıyorum kargo ise İstanbul Başakşehir de o kadar sürer mi? Diğer firmalarda kargo teslim alındıktan sonra ertesi gün geliyordu bunda da aynı şekilde mi olur?
Hocam vaktinde geldi mi acaba geciktiyse ne kadar gecikti?

Genellikle büyük ürün teslimatı yaptıkları için verdikleri tahmini teslimat tarihi hiçbir zaman tutmuyor maalesef
Ben keyfi olduğunu düşünüyorum hocam, şikayetvara baktığımda daha dağıtım merkezine götürülmemiş depoda olan ürün arayıp dürtüldükten sonra akşamına teslim edilmiş nasıl oluyor bu işler. 1 kişi için kargo getirmeye üşenip, o bölgeden 4-5 sipariş alana kadar bekletildiğini sonra hepsinin toplu dağıtıldığını düşünüyorum.

Ben keyfi olduğunu düşünüyorum hocam, şikayetvara baktığımda daha dağıtım merkezine götürülmemiş depoda olan ürün arayıp dürtüldükten sonra akşamına teslim edilmiş nasıl oluyor bu işler. 1 kişi için kargo getirmeye üşenip, o bölgeden 4-5 sipariş alana kadar bekletildiğini sonra hepsinin toplu dağıtıldığını düşünüyorum.
Dediğiniz gibi bir durumda mevcut. En basitinden normal bir kargo İstanbul'dan 1 gün içerisinde ulaşırken İstanbul ana dağıtım merkezinde bir süre bekledi ve öyle gönderildi.

Hocam tabiki kargo bugun teslim edilmedi ve hala dagitim merkezine bile yollanmadi, transfer merkezinde bekliyor. Teslim tarihi 1-3 gun olarak degistirilmis fakat sikayetvarda 1-3 gun yazdiktan sonra neredeyse 1 ay falan teslim edilmedigi yaziyor ne yapmak lazimdir?

Cevaplarınız için teşekkürler. Bugün 8. gün ve hasarsız teslim edildi.

Son düzenleme:
İlginç, ben horozdan 3 kere kargo teslim aldım. 3'ü de 3-4 günde geldi. Şimdi çalışma masası sipariş ettim tahmini teslimat 8 Kasım diyor. Ben 1-2 gün içinde geleceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı