Çözüldü Hoş geldiniz yazısından önceki siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
I

ismaiilfb

Ziyaretçi
Arkadaşlar, notebook'um Windows 7 Ultimate. Sorunum şu, açılışta hoş geldiniz yazısından önce 10-15 saniyeliğine bir siyah ekran çıkıyor, ondan sonra hoş geldiniz çıkıyor, sonra masaüstü geliyor. Aldığımda böyle bir şey yoktu. 1,5 sene oldu alalı. Format at demeyin, denedim, fark etmiyor. Biçimlendirme de 3-5 defa yaptım format atarken ama düzelmiyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de öyle bir sorunum olmuştu fakat benim hiç açılmıyordu. Ben de hiç beklemeden servise verdim. Çok değişik bir virüs bulaşmış demişlerdi. Tabi o zamanlar antivirüsüm yoktu Yani servise ver bir baksınlar

Garanti süresi bitmiş değil ama RAM'i kendim taktım diye garanti dışı bıraktılar. Tabi biliyordum ve göze alarak yaptım...

Riskli derken elektrikler kesilirse anakarta zarar verirsiniz. Çalışmayabilir ama zaten 2 dakika sürer.

Laptop'u şarja takıp yapsam bataryada diye bir sıkıntı olur mu elektrik gitme ihtimaline karşı? Bir de çalışmayabilir derken, çalışmazsa ne yapacağım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…