Hoşlandığım kız benden hoşlanıyor mu?

Enes2222

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 11. sınıf öğrencisiyim ben okuldan bir kıza fena şekilde aşık oldum kızla aynı servisteyiz ben en arkada oturuyorum kız ve arkadaşı sol çaprazımda oturuyor. Ben açıkçası ilk defa böyle hissediyorum kız genel olarak çok güler yüzlü bir kız. Bazen konuşma fırsatı buluyorum bu aralar daha çok konuşma fırsatı buluyorum okulda. Öncelikle geçtiğimiz günlerde kız başka bir erkekten bahsediyordu arkadaşına. Ben bu duruma çok üzülüyordum. Fakat son 3 gündür arkadaşı erkek konusu açtığı zaman konuyu kapatıyor. Bugün okula geldim servisten inecektim önden arkaya doğru iniyor herkes ben de en son iniyordum yanımdaki kişi beklemeden direkt indi ben de bekledim siz geçebilirsiniz dedim kız yine gülümsüyordu bana bakarak ben öyle deyince indiler sonra daha önceki gün yemek sırasında birisi çarptı arkada onun da arkasında hoşlandığım kız var döndüm arkama refleks olarak baktım sonra önüme döndüm hoşlandığım kız gülümsüyordu sonra ben arkama tekrar döndüm ve gülümsedim. Bugün dönüş yolunda dediğim gibi önümde sol çaprazımda oturuyor. Bu sapıklık manasında kesinlikle değil kulağına telefonu götürdü mesaj dinliyormuş gibi ama arada bir sağ tarafa bakıp telefonun kamerası da beni gösterime hizasındaydı ben de o sırada camdan dışarı bakıyordum olay bu şekilde oldu. Ama şöyle bir şey de var birkaç gün önce benden hoşlanmadığına emindim fakat bu aralar ben kendi kendime kuruyor da olabilirim daha başka davranıyor gibi geliyor. Kafam çok karışık yardım edin.

Selamlar kardeşim, sana nacizade tavsiyem birazdaha beklemede kalman. Baktın kız birazdaha yakınlaşıyor veya daha samimileşmeye çalışıyor o sırada ufak tefek konuşmalar açarak sohbet edebilirsiniz kızla. Sakın acele etmeyin yavaş yavaş sağlam adımlarla ilerleyin. Çünkü günümüzde popüler olan friendzone yiyebilmeniz yüksek olasılıklı. Önce sizi sevdiğinden dediğim gibi az da olsa emin olun sonrasında konuşarak buluşmaya çağırın ve niyetinizi öyle belli edersiniz.

Selam kardeşim, sana nacizade tavsiyem biraz daha beklemede kalman. Baktın kız biraz daha yakınlaşıyor veya daha samimileşmeye çalışıyor o sırada ufak tefek konuşmalar açarak sohbet edebilirsiniz kızla. Sakın acele etmeyin yavaş yavaş sağlam adımlarla ilerleyin. Çünkü günümüzde popüler olan friendzone yiyebilmeniz yüksek olasılıklı. Önce sizi sevdiğinden dediğim gibi az da olsa emin olun sonrasında konuşarak buluşmaya çağırın ve niyetinizi öyle belli edersiniz.

Çok teşekkür ederim ben de düşündüğümde biraz daha emin olmak için beklemem gerektiğini fark ettim. Çünkü şu an benimle olan durumu henüz çok taze.

Yeni konular

Geri
Yukarı