Hoşlandığım kız benden uzun

Şöyle diyim 15 yaşındayken 1.67 falandım basket oynadım sülalede en uzun benim herhalde boyum 1.93 ayak 47.5 birkaç ay sonra 22 olacağım dahada uzamam herhalde 2.00 olamadık umudunu yitirme günde 2 bardak süt iç
Reis şimdi şöyle bir şey var ben uzuyacağım elbet ama o kız hala yanımda olacak mı onu bilmiyorum.

Kanka sporla bu ne alaka tamam tabii spor boyjmun uzamasina yardimci olur ama yani şansım var mı diyorum lutfen soyle yanit vermeyin.

Testosteronun büyüme hormonuyla alakası var diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin. Spor testosteronu hayli hayli yükseltir.(Tabi ki de genetiğinizi geçemezsiniz ama yardımcı olur)

@diocletian yok hocam biri hipofiz bezinde diğeri ise böbrek ve testislerde salgılanıyor. Ancak duruş bozukluğu varsa onu düzeltir spor.

Arkadaşlar güncelleme yazıyorum lise 1'im tavisyelerinizi ona göre verebilirsiniz ve kızla iyi anlaşıyorum fakat kız eski sevgilisiyle konuşuyormuş bugün öğrendim.

Arkadaşlar güncelleme yazıyorum lise 1'im tavisyelerinizi ona göre verebilirsiniz ve kızla iyi anlaşıyorum fakat kız eski sevgilisiyle konuşuyormuş bugün öğrendim.

Uzarsın o zaman ben 9 da 1.67 idim şu an 177 yim(10.sınıfım) hala da uzamaya devam ediyorum. Ben 10.sınıfta 165 olup 18 olduğunda 190 olan adam tanıyorum. İllaki uzayıp uzamayacağını öğrenmek istiyorsan hastanede kemik yaşı testi yapıyorlar ona gidip doktora sorabilirsin daha net bir cevap verir.

Teşekkür ederim. Bu arada kiz hakkinda bir tavsiyen var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…