Hoşlandığım kızın doğum günümü bilmesini sağlamam lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fevream

Hectopat
Yer
herhangi bir yer
1 Ay önce hoşlandığım bir kız doğum gününde story atmıştı. Bende o zaman doğum gününün o gün olduğunu öğrenip kutlamıştım, şimdi 6 gün sonra benim doğum günüm ve doğum günümü bilen insan sayısı bir elin parmağını geçmez. Reklam yapmadan hoşlandığım kızın doğum günümü bilmesini nasıl sağlarım? Bana bu lazım.

Arkadaşlarımdan doğum günüm için story atan çıkmaz büyük ihtimal, çıksa Story'e falan atardım, o şekil öğrenirdi ama tanıdıklarımdan böyle birileri çıkmaz büyük ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çaresiz bir davranış. Doğum günlerimiz aynı olan bir kızda şansımı denemiştim, sonuç olarak elime bir şey geçmedi. Tavrını ve niyetini net bir şekilde ortaya koy, böyle şeylerle bir yere varamazsın.

1 Ay önce hoşlandığım bir kız doğum gününde story atmıştı. Bende o zaman doğum gününün o gün olduğunu öğrenip kutlamıştım, şimdi 6 gün sonra benim doğum günüm ve doğum günümü bilen insan sayısı bir elin parmağını geçmez. Reklam yapmadan hoşlandığım kızın doğum günümü bilmesini nasıl sağlarım? Bana bu lazım.

Arkadaşlarımdan doğum günüm için story atan çıkmaz büyük ihtimal, çıksa Story'e falan atardım, o şekil öğrenirdi ama tanıdıklarımdan böyle birileri çıkmaz büyük ihtimal.

Hocam dogum gününü bilmesi aranızdaki mesafeyi samimiyeti bilmemekle birlikte onun sizin dogum gününüzü kutlayacagı anlamına gelmiyor zaten hisleriniz karşılıklı olsa emin ol şu an oturmuş sana dogum gününde ne tür mesaj atacagını düşünürdü.

Platonik tanrısı yardıma geldi, böyle şeylerle uğraşmak aşırı zaman kaybı. Kızla konuşmak istiyorsan konuş. (Klişe oldu ama, ben bu klişeler hariç çoğu şeyi denediğimden tecrübe etmişliğim var bu da dahil.)

Zaman kaybı falan biliyorum hepsini de bakalım neler gelecek diye merak ettim, zaten karşılıklı falan değildir büyük ihtimal.
Çaresiz bir davranış. Doğum günlerimiz aynı olan bir kızda şansımı denemiştim, sonuç olarak elime bir şey geçmedi. Tavrını ve niyetini net bir şekilde ortaya koy, böyle şeylerle bir yere varamazsın.

O yüzden alfa olmanın vakti geldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı