Hoşlanılan kıza ne hediye alınır?

proWXL

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100
Gtx 1050ti
Corsair vengeance 8gb
Asus prime h310m-k r2.0
Meslek
Öğrenci
Bir süre araştırdım almamam gereken şeyleri biliyorum, bazı kişiler şunları alabilirsiniz diye örnekler vermiş ama hoşlandığım kız bir tık çocuksu, ciddi hediye almak olmaz, sevdiği şeyi aliyim desem gidip cips almam gerekir ama ben daha anlamlı bir şey düşünüyorum, hem benden soğutmayacal hem de ona beni hatırlatacak bir şey bulmam lazım, öneriniz var mı? ( kendim de bir şeyler yapmaya çalışıyorum)

Ve alsam bile nasıl vericeğim hakkında en ufak bir fikrim bile yok

Bir süre araştırdım almamam gereken şeyleri biliyorum, bazı kişiler şunları alabilirsiniz diye örnekler vermiş ama hoşlandığım kız bir tık çocuksu, ciddi hediye almak olmaz, sevdiği şeyi aliyim desem gidip cips almam gerekir ama ben daha anlamlı bir şey düşünüyorum, hem benden soğutmayacal hem de ona beni hatırlatacak bir şey bulmam lazım, öneriniz var mı? ( kendim de bir şeyler yapmaya çalışıyorum)

Ve alsam bile nasıl vericeğim hakkında en ufak bir fikrim bile yok
Kolye küpe ve anahtarlık ben sizin yerinizde olsam anahtarlık hediye ederim tabii yanında anahtarlar ile dolaşıyor ise.

Kanka alma hediye.
Daha hoşlanılan diyorsun.
Büyük ihtimal flört ya da platonik aşkın falan sakın böyle bir saçmalık yapma.
Hayatımda hiçbir kıza hediye falan almadım kaldı ki aralarında çok aşık olduklarımda vardı.
İlginizi başka türlü belli edin.

Geri
Yukarı