Hosting önerisi

smt55

Hectopat
Daha fazla  
Cenuta sürekli saldırı aldığı için hostingimi değiştirmek zorunda kalıyorum. Sitem basit bir site değil, büyük bir yazılım satış mağazası. Sürekli saldırı alıp sitemin kapanması SEO'mu öldürüyor. Sizlerden hosting önerilerinizi bekliyorum. Cenuta ve Keyubu dışı önerebilirsiniz.

Saldırıyı Cenuta'mı alıyor sizin siteniz mi?
Seo'yu önemsediğinize göre hem hız hem sana özel ip adresi gibi avantajlarıyla bütçene uygun bir vds kiralamanı öneririm. Sunucu.al

Saldırıyı Cenuta'mı alıyor sizin siteniz mi?
Seo'yu önemsediğinize göre hem hız hem sana özel ip adresi gibi avantajlarıyla bütçene uygun bir vds kiralamanı öneririm. Sunucu.al
Saldırıyı cenuta alıyor. Hızı iyi, özel ip'de almıştım.

cPanel, teknik destek hizmetleri de olduğu için hosting daha iyi olacaktır.

Türkticaret kullanıyorum bir sorun yaşamadım ama destekleri hiç yok. 2 hafta önce mail attım hala cevap vermediler. Onun dışında ihs güvenilir onu bir deneyin.

Türkticaret kullanıyorum bir sorun yaşamadım ama destekleri hiç yok. 2 hafta önce mail attım hala cevap vermediler. Onun dışında ihs güvenilir onu bir deneyin.
Türkticaret'te de bir hostingim var, dediğiniz gibi destekleri yavaş. ihs kullanan bir arkadaşım da berbat olduğunu söyleyip cenuta'ya geçmişti.

HostLab iyi midir?

Cenuta sürekli saldırı aldığı için hostingimi değiştirmek zorunda kalıyorum. Sitem basit bir site değil, büyük bir yazılım satış mağazası. Sürekli saldırı alıp sitemin kapanması SEO'mu öldürüyor. Sizlerden hosting önerilerinizi bekliyorum. Cenuta ve Keyubu dışı önerebilirsiniz.

Hosting önerisi yapamıyorum ama VPS/VDS için Dehost, yurtdışı lokasyon için AlphaVPS tercih edilebilir. Panel olarak AApanel tavsiye ederim. Crowdsec ve CloudFlare beraber kullanırsanız belki saldırıları atlatabilirsiniz. Uzun zaman önce en son teknosos'dan hosting almistim, şuan be durumdadir bilgim yok. Daha fazla firma için R10 inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı