Hot Wheels 5'li Fast and furious nerede satılıyor?

Kasiyerler kendilerine alıp daha pahalıya satıyor. Merakımdan F&F var mı diye sormuştum o satıldı sana satayım istiyorsan diyip yarı yarıya daha yüksek fiyat vermişti
Ne desem bilemiyorum ki hocam. Yaptıkları pek etik gelmiyor bana. Koleksiyoncu olsan neyse, satmak için almak hiç etik değil. Üstelik satayım mı sana diye sorması da ayrı sinir bozucu.

Konuyu açan siz miydiniz
Yok hocam.
Ne desem bilemiyorum ki hocam. Yaptıkları pek etik gelmiyor bana. Koleksiyoncu olsan neyse, satmak için almak hiç etik değil. Üstelik satayım mı sana diye sorması da ayrı sinir bozucu.
Evet, baya sinir bozucu. Daha önceden de Bim de Artics 1 ve Rival 3 satışı vardı ucuza onları da stoklayan kasiyerlere denk gelmiştim.

Hiç birinde kalmamış.

Simdiye kalir mi? O gün sabah marketler acildiktan 1 saat icinde buldun buldun, bulamadin. Ikinci el sitelerinde fahis fiyattan astilan ilanlari izle.
Bizim buradakiler bu perşembe çıkarttılar. bir gün önceden gittim ama ffli olan kalmamıştı ya da gelmemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…