Hot Wheels araba nasıl anlaşılır?

Uata

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim oglum 4 yasinda ama 1 kutu dolusu Hotwheels var evde 😀 ama bazilarinin degerli olduğunu yeni okudum, ogrendim diyelim. Hic kaucuk lastik bulamadim aralarinda. Kutulari kontrol etmem mumkun degil hepsi açılmis çünkü. Ama uzerinde minik hotwheels amblemleri var, kontrol eder misiniz fotograf atsam? Bizim amac maddi degil tamamen koleksiyon hayalimiz var hepsini ins bir camekan yapacagiz.

Bu tür araçların kutusunu açtığınız anda aslında hiçbir anlamı kalmıyor. Aracın değerli olduğunu belli eden, Hot Wheels aracın altında kalan STH logosu (altın renklidir) var ise araç değerlidir. Aşağıdaki görselden kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında, zaten koleksiyon için kullanacaksanız, aracın görüntüsü daha ön plandadır (en azından benim için) Ben de ufak çapta koleksiyon yapıyorum, bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim.

1700653135706.png

Değerli olanlar STH lar oluyor. Modellerin kutusu yokmuş elinizde dolayısıyla altın logo bakmanız mümkün olmayacak. Elinizde STH olup olmadığını şöyle anlayabilirsiniz. Arabanın kenarında herhangi bir yerde TH yazısı olur. Treasure Hunt'un kısaltmasıdır. O yazı araç üstünde herhangi bir yerde varsa o STH'dır. Buna ek olarak renkleri de özel Spectreflame rengi olur.

1700934445032.png

Yeni konular

Geri
Yukarı