Hot Wheels Display nasıl olmuş?

Batwo

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series X - iPhone 13 White 128GB
Meslek
Satış Operasyon Uzmanı
Arkadaşlar herkese hayırlı güzel günler diliyorum öncelikle, evde kendi uğraşlarımla video izleyerek bu tarz bütün koleksiyonerlerde daha güzel olan bu Display'ı yaptım, shelves diye de geçmekte :) hoş gözüktü sizin de fikirlerinizi almak istedim daha hoş bir display yapmak için fikir verebilirseniz ona da mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Yamuk yerleri var aldırış etmeyin çok dikkatli bir biçimde yapamadım vaktim yoktu elimden bu kadar geldi şu anlık.
Shelves.jpg

Arkadaşlar herkese hayırlı güzel günler diliyorum öncelikle, evde kendi uğraşlarımla video izleyerek bu tarz bütün koleksiyonerlerde daha güzel olan bu Display'ı yaptım, shelves diye de geçmekte :) hoş gözüktü sizin de fikirlerinizi almak istedim daha hoş bir display yapmak için fikir verebilirseniz ona da mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Yamuk yerleri var aldırış etmeyin çok dikkatli bir biçimde yapamadım vaktim yoktu elimden bu kadar geldi şu anlık.
Çok güzel olmuş. 😍

Hocam yamuk olmuş çok sinirim bozuldu.
Hocam valla 3 4 gün eve geç geldiğim için yavaş yavaş yaptım sonrada artık bitsin diye hızlı hızlı yapınca böyle oldu ama bütünlük olarak hoş duruyor gözüme simetri severim normalde ama bu sefer takılmadım çok çünkü baştan yapmak beni sıkacak diye :D belki ileride daha gelişmiş şöyle önü cam gibi pileksi mi deniyor onlarla birşeyler yaparsam daha hoş olur. Dekupaj aletim falan yok olsa daha iyi olacaktıda.

Yeni konular

Geri
Yukarı