Hot Wheels Tesla Model S marketlerde bulunuyor mu?

DNA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba. Son 3-4 yılda 5 arabayı tamamlamaya çalıştım. 2020 ve 2021 yıllarında Model X ve Model Y'yi Migros'ta buldum. 2022 yılında Model 3'e oyuncakçıda denk geldim. Roadster çok dert değil çünkü onun da piyasada bulunduğunu internete bakınca anlayabiliyorum. Model S'e baktığımda ise (2. el hariç) internette dahi bulunmuyor. Ben gidip marketlerde aramak istiyorum, internetten almak istemiyorum fakat artık olmayan bir şeyi arıyormuşum gibi gelmeye başladı. Son bir yılda denk gelen oldu mu? Piyasada bulunabildiğine emin miyiz?

Merhaba. Son 3-4 yılda 5 arabayı tamamlamaya çalıştım. 2020 ve 2021 yıllarında Model X ve Model Y'yi Migros'ta buldum. 2022 yılında Model 3'e oyuncakçıda denk geldim. Roadster çok dert değil çünkü onun da piyasada bulunduğunu internete bakınca anlayabiliyorum. Model S'e baktığımda ise (2. el hariç) internette dahi bulunmuyor. Ben gidip marketlerde aramak istiyorum, internetten almak istemiyorum fakat artık olmayan bir şeyi arıyormuşum gibi gelmeye başladı. Son bir yılda denk gelen oldu mu? Piyasada bulunabildiğine emin miyiz?
Hocam 2015-2016'da aldım Model S, o zamandan beri de görmedim.

Tesla Model S

Bu siteden aradığınız araçların yıllarını görebilirsiniz. Maalesef sıfırı bulunmamakta fakat Dolap gibi 2. el sitelerinden bulunabileceğini düşünüyorum. Bazı Facebook grupları da araba döndürüyor kendi içinde.

Bir ihtimal kapalı kutu denk gelebilir.

Tesla Model S

Bu siteden aradığınız araçların yıllarını görebilirsiniz. Maalesef sıfırı bulunmamakta fakat Dolap gibi 2. el sitelerinden bulunabileceğini düşünüyorum. Bazı Facebook grupları da araba döndürüyor kendi içinde.

Bir ihtimal kapalı kutu denk gelebilir.

Teşekkür ederim. Açıkçası kendim araması zevkliydi. Bir ihtimal tekrar üretmeye başlarlar diye beklerim. Çok çılgını değilim bu işlerin. Olmazsa da ileride ikinci eli alacağım.

List of 2024 Hot Wheels

Bu sene için görünmüyor şu anda. Belki ileride karar değiştirip başka serilere koyarlar. Matchbox'un Model S üretiyor olması lazım. İlla o model lazımsa diğer markalara yönelebilirsiniz.

Onda da denk gelmedim. Beklerim sabırla. Model Y bile var yine orada, linkte gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı